Klub 112 - organizátor nabízených letních dětských táborů

Nezisková organizace Klub 112, z.s. (zapsaný spolek) vznikl v roce 2005 a je organizátorem nabízených letních dětských táborů na tomto webu www.letni-detske-tabory.cz. Táborové pobyty pod samostatnou hlavičkou Klub 112 pořádá od roku 2009. V době před ještě Klub 112 pomáhal zajišťovat a organizovat partnersky jiné tábory. Samostatné tábory byly logickým pokračováním a navázáním na předchozí aktivity.

Klub 112 se od samého začátku snaží odlišit od jiných organizátorů jako jsou spolky, organizace stejně jako cestovní kanceláře a agentury pestřejší a kvalitnější nabídkou aktivit pro děti a proto v programové nabídce pro děti jsou Airsoft, Survival - výcvik přežití, tanec, bojové sporty, vyrábění, kreativní programy a mnoho dalšího. Klub 112 úzce spolupracuje s PČR, HZS, ZZS i AČR. Táborové programy jsou laděny do témat práce složek IZS a to především poslední srpnový turnus, který stojí na základech náplně těchto bezpečnostních a záchraných složek. Postupně chceme tyto náplně více zařadit i do ostatních turnusů.

Z celotáborové hry Hvězdná brána
Návštěva Policie České republiky na táboře
Andrea Kalousová dělá na táboře svačinářku
Ukázka práce Policie ČR na táboře
Airsoft výcvik ve vodě
Táborový sklad airsoft vybavení
Návštěva kouzelníka Pavla Dolejšky
Autogramiáda Andrejky Kalousové
Náštěva taktické základy Čáslav
Bubnujeme s Tokhim proti šikaně
Z návštěvy Policie ČR
Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Návštěva kouzelníka Tomasiána
Celodenní výlet na táboře
Z celotáborové hry Pevnost Boyard
Airsoft výcvik vojáků
Historická ukázka příslušníků Policie ČR
Koncert Evy Matějovské

Tábory Klubu 112 se vyznačují bohatým personálním obsazením, pečlivou přípravou a složením programu, výchovným přístupem k dětem, pestrým a kvalitním vybavením. Oproti jiným táborům máme mnoho vlastního vybavení, které dokáže obohatit každý táborový program. Nově také Klub 112 disponuje vlastním táborovým areálem, ze kterého chce postupně vybudovat to nejlepší tábořiště v Čechách. Klub 112 totiž vše dělá na 100%!

Bandárie v průběhu sezóny 2020
Bandárie
Okolí naší Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie pro nejmenší děti
Bandárie
Naše Bandárie pro tábory Klubu 112
Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112
Bandárie
Bandárie
Bandárie

Oddíl Airsoft vojáci
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Pečené kuře už se chystá
Táborová OPEN-AIR diskotéka
HV/HB - jako číšník
Atrakce na táborové pouti pro děti za groše

Zahajujeme sezónu 2021

Jakmile skončila současná táborová sezóna, začali jsme připravovat letní dětské tábory 2021. Máme již rozpracovanou celotáborovou hru: Hra o trůn Bandagattu :) Máte se na co těšit :)

přečíst celé

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Bandárie pro letní dětské tábory

Naše Bandárie začíná získávat svou podobu. Máme za sebou několik pracovních víkendů. Máme uklizeno a začínáme budovat! Bandárie bude to nejkrásnější tábořiště pro letní dětské tábory :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?