Klub 112, občanské sdružení

Klub 112 - organizátor táborů

Logo Klubu 112 pro sezónu 2012-2016

Občanské sdružení Klub 112 je organizátorem a realizátorem nabízených táborů a provozovatelem webu www.letni-detske-tabory.cz.

Klub 112 slaví 10 let!

Málo která neziskovka se může pochlubit tak dlouhou činností. Klub 112 dne 6.12.2015 oslavil své 10. narozeniny. A téměř po celou dobu konáme nebo připravujeme vlastní letní dětské tábory. Máme chuť, máme nápady, máme energii dát do táborů všechno, abychom měli ty nejlepší letní dětské tábory v ČR!

Občanské sdružení pro hasiče, policisty a záchranáře

Klub 112 je nestátní nezisková organizace, která vznikla v roce 2005 především pro hasiče, policisty a záchranáře. Postupem času se vyprofilovala a nyní nabízí kvalitní letní dětské tábory nejen pro děti příslušníků IZS.

Zdraví, bezpečí, kvalita a zábava

Rádi děláme věci pořádně a proto klademe důraz na zdraví, bezpečí, kvalitu a zábavu pro děti a všechny zúčastněné. Spolupracujeme s Policií ČR, Hasiči, záchranáři, Armádou a dalšími státními i soukromými subjekty, abychom zajistili v průběhu tábora maximální možnou péči. To by mělo být i zárukou, že letní dětské tábory děláme pořádně a nic neskrýváme.

Kvalitní a pestré vybavení

Kvalitní tábor dělá kvalitní program a kvalitní program potřebuje kvalitní vybavení. Za léta co existujeme jsme uzavřeli perspektivní sponzorské a partnerské spolupráce. Proto se můžeme pochlubit kvalitně vybaveným táborem na výjimečné úrovni.
Na vybavení zkrátka nešetříme. Děláme to pro děti.

Bohaté personální obsazení

Naše tábory jsou i provotřídně a nadstandardně personálně obsazeny. Naši dospěláci si jezdí tábor užít a ne jen prožít. Všichni mají rádi tábory a mají rádi práci s dětmi. A dohromady jsme skvělá parta, které nešetří nápady a realizuje každou srandu na cestě za společným cílem a tím je skvělý dětský tábor.

Každý rok na doplnění kolektivu hledáme nové, kvalitní dospěláky. Ať už vedoucí oddílů, zdravotníky, praktikanty nebo pomocné síly do kuchyně. Chceš se přidat a jet na nejlepší tábor v ČR. Stačí se jen ozvat a třeba se dohodneme.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ