Klub 112 - organizátor nabízených letních dětských táborů

Nezisková organizace Klub 112, z.s. (zapsaný spolek) vznikl v roce 2005 a je organizátorem nabízených letních dětských táborů na tomto webu www.letni-detske-tabory.cz. Táborové pobyty pod samostatnou hlavičkou Klub 112 pořádá od roku 2009. V době před ještě Klub 112 pomáhal zajišťovat a organizovat partnersky jiné tábory. Samostatné tábory byly logickým pokračováním a navázáním na předchozí aktivity.

Směr a vize letního dětského tábora Klubu 112

Naší vizí je vybudovat bezpečné a zábavné místo podporující správný vývoj každého dítěte. Poskytnout dětem kvalitní péči a prostor pro správnou výchovu a osobní rozvoj. Naším přáním je dětem předat zajímavé a potřebné informace, dovednosti a schopnosti, na kterých může i nadále stavět a správně se rozvíjet.

Klub 112 se od samého začátku snaží odlišit od jiných organizátorů jako jsou spolky, organizace stejně jako cestovní kanceláře a agentury pestřejší a kvalitnější nabídkou aktivit pro děti a proto v programové nabídce pro děti jsou Airsoft, Survival - výcvik přežití, tanec, bojové sporty, vyrábění, kreativní programy a mnoho dalšího. Klub 112 úzce spolupracuje s PČR, HZS, ZZS i AČR. Táborové programy jsou laděny do témat práce složek IZS a to především poslední srpnový turnus, který stojí na základech náplně těchto bezpečnostních a záchraných složek. Postupně chceme tyto náplně více zařadit i do ostatních turnusů.

Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Ukázka práce Policie ČR na táboře
Airsoft výcvik vojáků
Historická ukázka příslušníků Policie ČR
Koncert Evy Matějovské
Návštěva kouzelníka Pavla Dolejšky
Andrea Kalousová dělá na táboře svačinářku
Airsoft výcvik ve vodě
Bubnujeme s Tokhim proti šikaně
Autogramiáda Andrejky Kalousové
Návštěva Policie České republiky na táboře
Z návštěvy Seznam se bezpečně
Z celotáborové hry Pevnost Boyard
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim
Náštěva taktické základy Čáslav
Z návštěvy Policie ČR
Celodenní výlet na táboře
Z celotáborové hry Hvězdná brána

Tábory Klubu 112 se vyznačují bohatým personálním obsazením, pečlivou přípravou a složením programu, výchovným přístupem k dětem, pestrým a kvalitním vybavením. Oproti jiným táborům máme mnoho vlastního vybavení, které dokáže obohatit každý táborový program. Nově také Klub 112 disponuje vlastním táborovým areálem, ze kterého chce postupně vybudovat to nejlepší tábořiště v Čechách. Klub 112 totiž vše dělá na 100%!

Okolí naší Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Dětské hřiště v Bandárii
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Naše Bandárie pro tábory Klubu 112
Vlastní Central Park v Bandárii
Bandárie pro nejmenší děti
Hygienické zázemí pro děti

Hygienické zázemí kvůli Covid-19
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Organizace výcviku střelby
Tomáš Trachta alias kominík
Honza Kopecký - náš polda na táboře
Základ pro bramborový guláš

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?