2021-07-27 - III. turnus - den třetí III- turnusu tábora Klubu 112

Zdravíme rodiče, netrpělivé čtěnáře, zvědavé příbuzné a tak nějak celkově všechen gramotný lid, který zabrousil na tuto stránku :) U nás od začátku je vše v poho ... ale je tu tolik známých tváří, že jsme více věnovali čas zjišťováním novinek a drbání .. než ... ruku na srdce .. k deníku by si sedl v tak krásném počasí, při vaření dobrot .. jen naprostý blázen :) Nic méně ... ode dneška bych se rád věnoval .. alespoň okrajově vám :) fotky na fb přibývají ... takže nějaké informace máte ... a zde se budete dozvídat i informace ze zákulisí :) Děti jedou bomby ... no, některé větší, než by měly :) Především nováčci ... veteráni jsou nejvíce v poho :) Já právě finišuji obídek ... voní to celou Bandárii ... jak mile bude hotovo a vydáno, sedám do své mobilní kanceláře .. a jedu na nákup čerstvých surovin :) Hned po návratu zahájíme celotáborovou hru .. no a pak budu mít hodinku, možná dvě .. abych něco pěkného napsal i vám :) Takže ještě chvilku strpení .. ale všechno bude ... :)

Hlavní program dne

 

Nejlepší zprávy z BANDABOXU

 

Jídelníček

Stav marodky

 

Důležitá sdělení z tábora

 

Letní dětské tábory Klubu 112 na Facebooku & Instagramu - a žádná fotka vám neunikne :)

Tábory Klubu 112 na FacebookuLetní dětské tábory Klubu 112 na Instagramu

Poděkování


Jak se vám líbí dnešní den? Dejte nám palec ať máme zpětnou vazbu :)

 

Náhodné fotografie z webu letní-dětské-tábory.cz

Dětské hřiště v Bandárii
Návštěva PČR a ukázka SPJ Praha
Výtvarný program Benjamínků
Šimon z táborové Bandičky
Vojta Mitkov
Výcvik střelby na airsoft střelnici

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?