2021-07-27 - III. turnus - den třetí III- turnusu tábora Klubu 112

Zdravíme rodiče, netrpělivé čtěnáře, zvědavé příbuzné a tak nějak celkově všechen gramotný lid, který zabrousil na tuto stránku :) U nás od začátku je vše v poho ... ale je tu tolik známých tváří, že jsme více věnovali čas zjišťováním novinek a drbání .. než ... ruku na srdce .. k deníku by si sedl v tak krásném počasí, při vaření dobrot .. jen naprostý blázen :) Nic méně ... ode dneška bych se rád věnoval .. alespoň okrajově vám :) fotky na fb přibývají ... takže nějaké informace máte ... a zde se budete dozvídat i informace ze zákulisí :) Děti jedou bomby ... no, některé větší, než by měly :) Především nováčci ... veteráni jsou nejvíce v poho :) Já právě finišuji obídek ... voní to celou Bandárii ... jak mile bude hotovo a vydáno, sedám do své mobilní kanceláře .. a jedu na nákup čerstvých surovin :) Hned po návratu zahájíme celotáborovou hru .. no a pak budu mít hodinku, možná dvě .. abych něco pěkného napsal i vám :) Takže ještě chvilku strpení .. ale všechno bude ... :)

Hlavní program dne

 

Nejlepší zprávy z BANDABOXU

 

Jídelníček

Stav marodky

 

Důležitá sdělení z tábora

 

Letní dětské tábory Klubu 112 na Facebooku & Instagramu - a žádná fotka vám neunikne :)

Tábory Klubu 112 na FacebookuLetní dětské tábory Klubu 112 na Instagramu

Poděkování


Jak se vám líbí dnešní den? Dejte nám palec ať máme zpětnou vazbu :)

 

Náhodné fotografie z webu letní-dětské-tábory.cz

S hygienou nám pomohl Hagleitner
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112
HV/HB - jako číšník
Střelecký program na Airsoft střelnici
Výtvarný program oddílu Šikulové

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Je to tu zase: Covid-19. A proto umožňujeme rodičům uhradit dětský tábor na splátky. Tato akce platí po dobu zhoršování situace - zatím do konce listopadu 2021.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?