17. 7. 2021 - II. turnus - den sedmý II. turnusu tábora Klubu 112

Právě jsme v klidovém, a přesto hektickém dni spustili dětem diskotéku. Konečně pár minut čas si sednou k deníku a naházet něco i pro rodiče, i když všichni víme, že rodiče jsou u nás až na posledním místě :) Celý den byl naprosto super .. i přes drobnosti, které se udály ... jsme si dnešken nenechali ničím pokazit. A kdo může za ty problémy? Předevší počasí ... celotáborovou hru jsme zahajovali nadvakrát ... ale i tak jsem si ji vychutnali ... takže. usrknout kávy, papuče srovnat ... vypnout digitální šum v pozadí .. a jdeme na to :)

Hlavní program dne

Dopoledně patřilo oddílovým programům. Jednička a dvojka hrály různé hry. Ještě doplním jejich názvy, protože z mé perspektivy se to dost těžko poznává :) Trojka si zase hrála a něco vyráběla. Opět platí, že jakmile budu znát názvy, hodím to sem. Ale ono to asi není důležité. Hlavní je, že se všichni super bavili. Dokonce i naše táborová Samara, dívka která usměvy opravdu šetří, měla dnes usměv od ucha k uchu :)

Nejlepší zprávy z BANDABOXU

Pozdravy domů:

Ahoj tati a Deni, na táboře se mi líbí. První den se mi tedy moc nelíbil, ale tady už je to v pohodě. Vařá tu hodně dobře.. Jedl jsem i játra, ale moc mi nechutnala. Taky jsme se rozdělili na rody /celotáborová hra)  Trochu mě štve, že nejsem s klukama, ale jinak mě baví ty souboje. N8š vedoucí je Vojta a je to borec.  JInak ostatní jsou taky borci :) Dominik

Ahoj mami, tati, brácha, a Betty. DOufám, že se máte dobře. Já se tu mám taky dobře. Dokonale tu vaří jídla, které doma nejím. Baví měto to tu. Měli jsme i přednášku o první pomoci.  Těším se domů na vás i taky na postel. Ahoj, mám vás rád. A podpis nejde přečíst :)

Ahoj rodino. Líbí se mi tu, je tu zábava. Vaří tu dobře. Doufám, že se máte taky fajn :) Váš Honza (Mrázek)

Upřímně. Lepší játra jsem v životě neměl. byly skvělé. Zase Honza M. 

Postřehy z nástupu:

Dětí třískají dveřmi a pak se diví, že kliky nevydrží fyzikální síly odtsředivé a dostředivé síly :)

Máme tu i nějaká prasátka ... kteří neumí pracovat pod tlakem a s tlakem .. jsme savci. A ti s tím mají problém .. Ale říci pak pardon, není na škodu :))

Museli jsme provést změnu progamu, a to právě z důvodu počasí .. které nám dělá pěkné čáry přes rozpočet ... bohužel ..

Dětem jsme přečetli pár motivačních citátů ... bylo jich šet a jeden lepší než druhý ..s chválně, zda vám doma nějaké řeknou :)

No a poslední ... všem bylo zdůrazněno, ženaše velká trampolína je skutečně jen pro jednu osobu. Chceme-li aby trampolína byla bezpečná, nemůžeme na ní nechat skákat třeba tři děti .. to si pak o ten průser vyloženě koledujeme .. a to my neradi ...

Jídelníček

Stav marodky

Marodka je stále prázdná ... občas vyndáme klíště. Občas pohladíme na duši .. ale tím je to asi tak nějak všechno :) Odpočatý klučina je zase plný sil a je to znát jak na úsměvech, náladě i kázni .. byl to dobrý nápad :) Každému občas chybí pořádný spánek . a to mi připomíná mě :) Ale mě čeká ještě 44 dnů ... než se budu moci schoulit do prenatální polohy a prospat nerušeně více jak 5 hodiun v kuse .. nyní mám zkrátka jiné priority :) POřádně se postarat o naše/vaše děti :)

Důležitá sdělení z tábora

Nějaké důlěžité sdělení? Dneska jsem využil svého práva a informoval jsem jednoho klučinu, že pokud zazlobí ještě jednou, budu informovat rodiče ... nerad, ale je to tak . křivka jeho chování se mění asi jako kurz dolaru vůči euru .. nahoru a dolů . no v posledních dvou dnech .. nic moc .. takže zítřek ukáže ... zatím si nedělejte starosti ... a držme palce aby se dostavila náprava a zlepšení .. a to alespoň dílčí :)

Poděkování

Ano .. děkuji .. s pokorou . přirozenou i předstíranou .. děkuji všem :)


 

Náhodné fotografie z webu letní-dětské-tábory.cz

Pečené kuře už se chystá
Z airsoftové akce na táboře
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Špenátové těstovinky s kuřecím masem
Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Táborové živnosti - aneb jak si vydělat groše

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?