20. 8. 2020 - IV. turnus - den třináctý

Hlavní program dne

Dneska je to super den ... i když děti včera měly noční bojovku .. vlastně včera a dnes, všichni jsou plní energie .. panuje tu rovnováha ... děti vybíjejí i nabíjejí :) Všechny děti prošly bez úhony .. i ty, které fakt jít nechtěly a předváděly hysteráky :) Ale my už známe jejich projevy lenosti :) Ty děti, o kterých to víme, šly samozřejmě v doprovodu. A nakonec je to děsně bavilo. Nejlepší hláška z noci: Já už budu hodnej .... :) A fakt že to platí .. dneska je Daniel jako beránek ... milá maminko, milý tatínku .. klidně až vás zase bude zlobit, jdetě s ním jen večer do parku a uvidíte tu reinkarnaci :)

Sofťáci dnes mají celodenní výsadek. Vrátí se až na večer ... a to jen proto, aby si vychutnali večeři a jdou dál bojovat :) A mají rovnou loveckou sezónu... budou totiž bojovat o lovecký salám :)
Nej holky vytuhly na slunku ... ta jóga a meditace je hodně zmohla ... ale byl to super program. Odpoledne se věnovaly přípravě pohádkového lesa. Holky chtěly pomoci dospělákům a vytvořily pro děti z vlastní iniciativy svá stanoviště :)
Sportovní oddíly se od rána věnují sportu. Kdo by to byl čekal, že? Ale jistě potěší, že vše jde podle plánu :)
A ti nejmenší? Hráli si v přírodě, sbírali květiny a učily se vázat maminkám kytičky :) Škoda že nevydrží, ale zkusíme to. A odpoledne dodělávali své výtvory .. chcem mít dobrou výsledovku a mít vše hotové :) Přeci jen zítra je poslední celý den .. a musíme také trochu pouklidit, pozabalit a připravit sebe a tábořiště na večer :)

Nejlepší hlášky dne:
# Maminka mi omezila telefon ... už ho mohu jen od rána od sedmi do večera do šesti .... klučina, 8 let :)
# Klučina šel na niční bojovce takovým tajemným místečkem a prohodil: Copak asi skrývá tato škvírečka? .. klučina, 8 let :) A je to pořád to samé dítko .. no má to on ale hlášky, ale nemůžeme si pamatovat všechny. Za rok bude trvale připojen na diktafon a to se zasmějete :)

Jídelníček

Stav marodky

Páč se nám tu 3 holky neustále couraly v dešti, tak dneska tu máme tři teplůtky .. to je náhodička ... tak jsme je preventivně dali na marodku. Holky si odpočinou .. a třeba večer uvidíme. Jen je škoda, že se nezapojí do našeho právě chystaného pohádkového lesa ...

Důležitá sdělení z tábora

Finišujeme .. přestáváme pracovat na nedůležitých věcech ... a věnujeme se těm důležitým .. dětem .. rodičové sorry ... dnes je to naposledy .. chceme si to taky užít. Jsme rádi, že se večer chlámete u večerních zpráv nebo ordinace ... ale my tu jsme z jiného důvodu :)

Děti mají do rána napsat do Bandaboxu rozumné a relevantní vzkazy .. co se jim líbilo, co se jim nelíbilo, co číkají na Bandárii, co by chtěly na příště .. a motivaci mají dobrou .. za každý rozumný vzkaz přidám jednu minutu k diskotéce :) Tak se necháme trochu překvapit .. jak to dopadlo se asi dozvíte z FB nebo z vyprávění doma ...

A proto už končíme s vykecáváním a nechejte se také trochu překvapit :)

Jídelníček 21. 8. 2020

Poděkování

DĚKUJEME VŠEM :)

Tomáš Trachta na střelnici
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Rosťa z prima Bandičky
Nejlepší táborové diskotéky
Generálka tanečního vystoupení Nej holek
Klárka Zoreníková - praktikantka táborové Bandičky

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?