10. 8. 2020 - IV. turnus - den třetí

Hlavní program dne

Od rána jedeme naplno ... letošní sezónu se nám moc líbil Karma den .. jak jsou děti na sebe hodné, pomáhají si, starají se jeden o druhého ... a tak i na tomto turnusu jsme ho zařadili do programu. Děti se samozřejmě věnují tomu, čemu chtějí .. jen jsou u toho zkrátka a jednoduše hodné :) A je to krásná podíváná :)

Sofťáci se od rána věnují střeleckým a bojovým technikám.
Nej holky i přes to že mají službu protančily skoro celé dopoledne a nyní si batikují trička.
Sportovní oddíly se kupodivu věnují sportu :)
A ti naši nejmenší? Hrajou si a poznávají táborový svět a jeho okolí :) A taky poznávají limity materiálu táborových košťat :)

Asi byste měli vědět, že naše nové táborové sprchy se našim dětem moc líbí. Každé dítko už má za sebou sprchu :) V tomto vedru je to i v našem zájmu :) Ranní budíček je vždy na nějakou super písničku ... tedy je to pravidlo, které dnes bylo porušeno, protože nikdo nemohl najít jeden důležitý kabel ... ale už ho máme. Je přesně tam, kde se včera položil :) Ale kdo by ho tam hledal, že :)

Celý tábor je bez teplot. Každé ráno měříme teploty a máme z výsledků obrovskou radost .. snad už brzy nastartujeme tu pravou mega zábavu ... Děti už objevily BandaBox, a tak ho máme každý den plný zajímavých vzkazů ... chtějí diskotéky, nechtějí rozcvičky, chtějí pozdější večerku, stejně tak pozdější budíčky :) Uvidíme jak se s tím popereme .. ale už zítra plníme první přání: Budou Lasagne :) Říkáte si, jakou pakárnu jsme si to připravili? To nevíte všechno ... chtějí palačinky, bramboráky, lívance, buchtičky se šodo, nanuky, zmrzliny ... tak uvidíme, co vše jim splníme :)

Už dáváme dohromady první táborové hlášky ... máte se na co těšit :)

Jídelníček

Stav marodky

Potřebuji poradit .. jak prosím vtipně popsat, aniž bych se opakoval z předchozích turnusů, že se oba naši zdravotníci nudí ... hledají zaměstnání .... není do čeho píchnout :) tak nás tu masírují a zajišťují relax dospělákům :) 

Důležitá sdělení z tábora

Dnešním nejdůležitějším sdělením z tábora je, že jsem koupil v Blatné mletý mák v akci :) Jinak není co důležitého sdělovat :) Vše šlape podle plánu. Naše slečna "voráchlo roku" se už začíná chovat lépe a lépe a věříme, že na konci tábora si na to všechno ani nevzpomeneme .... ale ... její nominaci přebral klučina ... který tu byl včera pěkně sprostý a to dokonce na dospěláka. A my netolerujeme ani jedno, ani druhé ... ale klučina měl štěstí v neštěstí .. že byl sprostý na dívčinu, která seděla opodál mé Terezky .. jinak by mu asi jedna přiletěla :) Tak si kluk zaběhal ... zaběhal .. zaběhal .. tak si říkám, že včera toho moc jiného neudělal ... ajooo, vlastně .. ještě pak přepisoval táborový řád .. když ho napoprvé nepochopil zcela správně :) Dnes už se chová o poznání lépe. Možná měl včera skrat ... ale nikdo tu na podobné elektřikáře není zvědavý :)

Poděkování

Děkujeme všem rodičům, kteří pořádně zabalili dětem věci. Už tu zase doháníme povlečení, preventany, vitamíny, pláštěnky, holínky ... dokonce i chybějící ručníky a kartáčky na zuby ... ale to je v pohodě. Máme na to 14 dnů v naprostém klidu a místo programu se můžeme věnovat kompletování potřebného vybavení :) Dítě bez holinek může chodit třeba bos až začne pršet. To bez pláštěnky obalíme freškou z kuchyně ... místo kartáčku použijeme dřívko a popel z táboráku a podobně :)

Bandárie
Airsoft výcvik vojáků
Upravená vesta s vybavením pro Záchranáře
Okolí naší Bandárie
Airsoft výcvik ve vodě
Výcvik na vodě při Survival výcviku

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?