10. 8. 2020 - IV. turnus - den třetí

Hlavní program dne

Od rána jedeme naplno ... letošní sezónu se nám moc líbil Karma den .. jak jsou děti na sebe hodné, pomáhají si, starají se jeden o druhého ... a tak i na tomto turnusu jsme ho zařadili do programu. Děti se samozřejmě věnují tomu, čemu chtějí .. jen jsou u toho zkrátka a jednoduše hodné :) A je to krásná podíváná :)

Sofťáci se od rána věnují střeleckým a bojovým technikám.
Nej holky i přes to že mají službu protančily skoro celé dopoledne a nyní si batikují trička.
Sportovní oddíly se kupodivu věnují sportu :)
A ti naši nejmenší? Hrajou si a poznávají táborový svět a jeho okolí :) A taky poznávají limity materiálu táborových košťat :)

Asi byste měli vědět, že naše nové táborové sprchy se našim dětem moc líbí. Každé dítko už má za sebou sprchu :) V tomto vedru je to i v našem zájmu :) Ranní budíček je vždy na nějakou super písničku ... tedy je to pravidlo, které dnes bylo porušeno, protože nikdo nemohl najít jeden důležitý kabel ... ale už ho máme. Je přesně tam, kde se včera položil :) Ale kdo by ho tam hledal, že :)

Celý tábor je bez teplot. Každé ráno měříme teploty a máme z výsledků obrovskou radost .. snad už brzy nastartujeme tu pravou mega zábavu ... Děti už objevily BandaBox, a tak ho máme každý den plný zajímavých vzkazů ... chtějí diskotéky, nechtějí rozcvičky, chtějí pozdější večerku, stejně tak pozdější budíčky :) Uvidíme jak se s tím popereme .. ale už zítra plníme první přání: Budou Lasagne :) Říkáte si, jakou pakárnu jsme si to připravili? To nevíte všechno ... chtějí palačinky, bramboráky, lívance, buchtičky se šodo, nanuky, zmrzliny ... tak uvidíme, co vše jim splníme :)

Už dáváme dohromady první táborové hlášky ... máte se na co těšit :)

Jídelníček

Stav marodky

Potřebuji poradit .. jak prosím vtipně popsat, aniž bych se opakoval z předchozích turnusů, že se oba naši zdravotníci nudí ... hledají zaměstnání .... není do čeho píchnout :) tak nás tu masírují a zajišťují relax dospělákům :) 

Důležitá sdělení z tábora

Dnešním nejdůležitějším sdělením z tábora je, že jsem koupil v Blatné mletý mák v akci :) Jinak není co důležitého sdělovat :) Vše šlape podle plánu. Naše slečna "voráchlo roku" se už začíná chovat lépe a lépe a věříme, že na konci tábora si na to všechno ani nevzpomeneme .... ale ... její nominaci přebral klučina ... který tu byl včera pěkně sprostý a to dokonce na dospěláka. A my netolerujeme ani jedno, ani druhé ... ale klučina měl štěstí v neštěstí .. že byl sprostý na dívčinu, která seděla opodál mé Terezky .. jinak by mu asi jedna přiletěla :) Tak si kluk zaběhal ... zaběhal .. zaběhal .. tak si říkám, že včera toho moc jiného neudělal ... ajooo, vlastně .. ještě pak přepisoval táborový řád .. když ho napoprvé nepochopil zcela správně :) Dnes už se chová o poznání lépe. Možná měl včera skrat ... ale nikdo tu na podobné elektřikáře není zvědavý :)

Poděkování

Děkujeme všem rodičům, kteří pořádně zabalili dětem věci. Už tu zase doháníme povlečení, preventany, vitamíny, pláštěnky, holínky ... dokonce i chybějící ručníky a kartáčky na zuby ... ale to je v pohodě. Máme na to 14 dnů v naprostém klidu a místo programu se můžeme věnovat kompletování potřebného vybavení :) Dítě bez holinek může chodit třeba bos až začne pršet. To bez pláštěnky obalíme freškou z kuchyně ... místo kartáčku použijeme dřívko a popel z táboráku a podobně :)

Šikulové v programu
Z výcviku Airsoft vojáků
Vybavení pro výcvik Záchranářů
Vaření večeře na ohni
Z výtvarného programu oddílu Šikulové
Špenátové těstovinky s kuřecím masem

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Víkendové akce 2021 v Bandárii

Abychom letošní sezónu pořádně nakopli, připravujeme pro naše děti, rodiče, fanoušky i ostatní VÍKENDOVÉ AKCE V BANDÁRII 2021 - Airsoft, Survival, První pomoc i Relax pod taktovkou Klubu 112.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?