2. 8. 2020 - III. turnus - den devátý

Hlavní program dne

Přehlídka holínek a pláštěnek ....
Dopolední promítání filmu Koupili jsme ZOO
Odpoledne Osobní volno, protože ho děti zkrátka potřebovaly :)
No a nyní večer máme další filmík .. tentokrát MIB :)

Je super, že v průběhu předchozích nocí bylo krásně jasno a tak některé děti se už podívaly na Jupiter, Saturn a včera dokonce na měsíc, protože krásně šajnil nad Bandárií. Zítra má být úplněk a tak uvidíme, zda nám počasí umožní nějaké sofistikované vyhlížení mimozemšťanů :)

V noci na dnešek proběhla noční bojovka. Vše proběhlo na pohodu. Všechny děti si prošly značenou cestu chemickými světly a lemovanou strašidly ... O největší strašpytly jsme se krásně postarali. Ale přeci jen nás některé děti překvapily. A byly to především ty, do kterých bychom tom neřekli a od kterých bychom to nečekali. Ale zvládli to všichni. Někdo to proběhl za pár minut .. jinému to trvalo skoro hodinu a vychutnával si strach plnými doušky :) A při tom nám to všem tak slušelo :) Někteří vedoucí vypadali lépe než v civilu :)

Jídelníček

Stav marodky

Jedna velká nula ... jako jasně, občas vyndaváme klíšťata, někdy namažeme bolístku .. vyndáme třísku, pofoukiáme bebí ... vyslechneme trápení ... rozpoznáme únavu ... dáme něco na vyřvané hlasivky ... ale jinak se nic zásadního neděje :)

Důležitá sdělení z tábora

Co důležitého sdělovat z průběhu nudného dne ... kdy počasí převzalo kontrolu nad programem. Staráme se o děti, aby byly v suchu, v teple a měly dobrou náladu ... to za deště zabere více času ...

Poděkování

Děkuji Dagmar Honsové, že nás předem varovala, že deštivo bude až k večeru ... a proto máme my dospěláci mokré spacáky ... ale děti jsou v suchu :)

Z návštěvy Policie ČR
Taktický výcvik ve skupině
Výtvarný workshop na táboře
Táborová OPEN-AIR diskotéka
Naši airsoftáci LDT 2020
Celodenní výlet na táboře

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Je to tu zase: Covid-19. A proto umožňujeme rodičům uhradit dětský tábor na splátky. Tato akce platí po dobu zhoršování situace - zatím do konce listopadu 2021.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?