Letní dětský tábor 2019 - Dospěláci tábora

Kdo připravuje 11. ročník dětského tábora pod hlavičkou Klubu 112? Kdo je Hlavní vedoucí oddaného kolektivu, kdo jede jako vedoucí oddílu, nebo kdo s námi jede jako praktikant, zdravotník a jako kuchař vaří pro děti pochutiny? Pro děti i rodiče důležité otázky a odpovědi. A proto se níže seznamte s našimi dospěláky .. kteří rok připravují 14 denní zábavu a poskytují kvalitní péči. Za každého z nich dám ruku do ohně ... mají mou důvěru a jistě si získají i tu vaši :)

Pro táborovou sezónu 2019 připravuji nový kolektiv dospěláků, který samozřejmě bude složen jak z veteránů, tak i několika nováčků :) Tým se už rozrůstá o nové dospěláky. Musíme personálně obsadit dva turnusy. Mezi námi jsou i tací, kteří jedou na oba dva. Ale i tak, nabíráme nové a dobře si vybíráme! Máš zájem a myslíš že projdeš výběrem? Tak třeba hledáme právě tebe!

Hlavní vedoucí tábora Klubu 112

Hlavní vedoucí

Bc. Jan Borůvka

Honza Borůvka alias HV/HB,
Hlavní vedoucí dětského tábora a jednatel Klubu 112

Zaměstnání: konzultant
Záliby: dcera, létání, survival, fotografie, vaření
"To to letí ... letí .. letí .. před pár lety super nápad na hranici s bláznivou myšlenkou ... a dnes už připravuji a realizuji 11. tábor v pořadí ...
Více o mě a návod na použití, aneb jak se mnou jednat, najdete na mé stránce: LDT.cz/jan-boruvka

Zcela nové představení táborových dospěláků!

Každý rok přicházíme s něčím novým a neustále náš tábor posouváme dál a dál, za hranice, za které se podívá málo který tábor. A letošní novinkou je Táborová prima Bandička. Kolektiv, který kope za jeden tým a hlavně, do jednoho míče! :) Seznamte se s kolektivem Prima Bandičky. Týmem, který vznikl jen z jednoho důvodu. Aby dal dohromady a zrealizoval ten nejlepší dětský tábor. Vlastně ... nyní už dva, tj. 1. a 2. turnus v roce 2019.

Táborová prima Bandička pro vaše/naše děti

Bandička hledá parťáky

Na webu www.bandicka.cz naleznete vše, co potřebujete vědět o našich dospělácích. Poznejte dospěláky, kteří plánují a realizují zábavu a také se podílejí na výchově vašich/našich dětí.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ