Letní dětský tábor 2019 - Dospěláci tábora

Kdo připravuje 11. ročník dětského tábora pod hlavičkou Klubu 112? Kdo je Hlavní vedoucí oddaného kolektivu, kdo jede jako vedoucí oddílu, nebo kdo s námi jede jako praktikant, zdravotník a jako kuchař vaří pro děti pochutiny? Pro děti i rodiče důležité otázky a odpovědi. A proto se níže seznamte s našimi dospěláky .. kteří rok připravují 14 denní zábavu a poskytují kvalitní péči. Za každého z nich dám ruku do ohně ... mají mou důvěru a jistě si získají i tu vaši :)

Pro táborovou sezónu 2019 připravuji nový kolektiv dospěláků, který samozřejmě bude složen jak z veteránů, tak i několika nováčků :)

Hlavní vedoucí tábora Klubu 112

Hlavní vedoucí

Bc. Jan Borůvka

Honza Borůvka alias HV/HB,
Hlavní vedoucí dětského tábora a jednatel Klubu 112

Zaměstnání: konzultant
Záliby: dcera, létání, survival, fotografie, vaření
"To to letí ... letí .. letí .. před pár lety super nápad na hranici s bláznivou myšlenkou ... a dnes už připravuji a realizuji 10. tábor v pořadí a to jen pod hlavičkou mé organizace, kterou jsem před 13 lety založil. Jsem hlavas tělem i duší. 50 týdnů připravuji program do posledního detailu a pak na táboře dohlížím, aby každý detail byl perfektně realizován a do sebe vše zapadalo. Umím se s dětmi od srdce zasmát, dobře je pobavit a stejně tak dokážu zařvat, že i kuchař chce jet domů. Mám dobré nápady. Mám fantazii. Umím si poradit snad v každé situaci. A také, ruku na srdce, umím poslat nevychované dítě domů. Protože náročný program tábora jako je ten náš, není určen dětem, které potřebují speciální výchovnou péči. Zatím jsem to udělal jen dvakrát .. ale v případě že znovu narazím na dítě, kterému chybí alespoň základy vychování, disciplíny, úcty a respektu, nenechám si narušovat chod tábora a omezovat tak program ostatním, hodným dětem. Zkrátka ten můj plácek bude v pořádku a bude to místo, kde vše funguje jak má.
Jak často říkám ... Můj hrad, moje pravidla. A ty platí pro každého. Dospěláky, děti a také jejich rodiče. A když vidím, po kom to dítko je .. občas to skvěle zapadá do sebe ... Chovejte se ke mě s respektem a dostane se vám stejné reakce. Zkoušejte na mě cokoliv .. a se zlou pochodíte :) Prosby začínejte slůvkem prosím a věty zakončujte slovíčkem děkuji. Nejsem psychopat ... a proto na nepříjemné lidi jsem také nepříjemný a občas si rád zařvu :) Kór na oprskliny, které si myslí že mohou cokoliv .. to na mém táboře mohu opravdu jen já a pak hrstka vyvolených :)
A na komentáře některých rodičů typu "Vy si snad myslíte, že jste Bůh" ... mám jen jednu odpověď .. "Ano, v průběhu tábora jsem o tom hluboce přesvědčen" :) Mám obrovskou míru zodpovědnosti a se zodpovědností přichází i to ostatní. A právě proto máme na táboře nastavená pravidla, která nám zjednodušují práci a platí bez výjimky pro každého. A my pak stíháme náš náročný program, který opravdu jen tak jinde nenajdete :)
Jak máme chtít po dětech, aby nechodily tam a tam, když pak vidí, jak si rodiče šmejdí všude možně i nemožně a na upozornění reagují "já si můžu čekat kde chci" ? :)
Jak máme chtít po dětech projevy slušného chování a kázně, když u svých rodičů vidí to, co občas vidí? :)

Pod rukama mi prošlo více jak 1000 dětí. Mám zkušenosti, mám důvtip a nebojím se využít všeho, abych měl na svém kontě další dobrý a povedený tábor :)
Snad jsem vás nyní neodradil, ale muselo to na této stránce ven. Nyní víte komu svěřujete své dítě a kdo pro ty vaše ratolesti připravuje prázdninovou zábavu a zároveň, kdo, jak a proč ušel tu desetiletou cestu a vlastně jen pro to, aby viděl šťastné a spokojené dětské tváře :) "

Carryho komentář na adresu HV/HB: Honza je hlavas, který jako každý jiný stojí jednou nohou v kriminále, a přesto se nebojí dělat svérázná rozhodnutí, které posouvají tábor dále. Dospěláci a především děti jsou pro něj v průběhu tábora prioritou číslo jedna. Jejich zdraví, bezbečí a zábava jsou jeho unikátní povahou stoprocentně zaručeny. Je to člověk, který si je plně vědom své velké zodpovědnosti.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ