8.8.2019 - 12. den tábora 1. turnusu Klubu 112

Aktualizováno: 16:38

Hlavní program dne

Děti mají právě zábavný program: Večer deskových her. Možná si říkáte, proč dopolední program se jmenuje Večer deskových her. Má to hnd dva důvody. Původně to mělo být večer :) A druhý, ještě obyčejnější: Dětem si tyhle naše blázniviny líbí. Každé ráno na nástupu si řekneme na 3, 4: S úsměvem jde všechno líp. Je to prostě pecka, bomba.

Děti už jsou opravdu hodné. Krásně spolupracují. Líbí se jim tady. Je velká škoda, že nemám čas přepsat několik vzkazů, které od dětí dostáváme. Pokusím se jich pár nafotit a hodit na FB :)

V táboře je nyní servisní technik firmy Gastro Blaník - www.gastroblanik.cz - v zápatí webu hravě naleznete i logo na mé Zlepšujeme.cz. Je prostě super mít kolem sebe lidi, kteří jsou ochotní vás vytáhnout z maléhu. Jako ano, jde vařit i bez kotle, ale proč vstávat každé ráno v 5, že? :) Ale proč to píšu ... už i děti tady mají kamarády a je krásné pozorovat, jak se ze zcela nového kolektivu neznámých lidí stala spolupracující parta. Jako ano, nic není dokonalé. I u nás jsou chybky, ale řešíme je. Například dnes jsem už mluvil s jednou maminkou, protože zkrátka jsme svědky chování, které se nám nelíbí a chceme to řešit. Nedělejte si starosti. Vše máme pod kontrolou.

Už mám potvrzené autobusy, takže jen to musím se sepsat. Dnes budou vloženy informace k odjezdu a vyzvedávání dětí. Prosíme, děti jedou z tábora tak, jak na něj přijely. Ptáte se, zda není možnost změny, ale v této fázi už to skutečně není možné. Chceme předejít zbytečným chybám, abychom třeba omylem (dle původního nastavení) neodvezli déítě do Prahy, které tu mělo zůstat. Neděle musí klapnout na 101% a jakákoliv změna je prostor pro chybu a to my neradi :)
Děkuji za pochopení.

Světe div se, nejsem ani moc unavený. Mám tady kolektiv dospěláků, o které se mohu opřít a vše krásně klape. Chodíme spát brzo a ráno vstáváme jak jinak .... než s úsměvem :) Někdy si ho tedy musíme namaskovat ... ale jde to :)

Právě probíhá další etapa celotáborové hry Poklad na stříbrném jezeře. O podrobnostech pomlčíme, aby se naši indiáni z druhého turnusu nemohli připravit :)

Na večer plánujeme hodně velkou srandu. Uvidíme, jak to dneska všechno stihneme :) Nic méně, já už mám hotový plán na neděli. Ještě to musím trochu promyslet a zvážit a jakmile budu přesvědčen že je to správně, tak to zveřejním. Jen orientační info: Vše bude probíhat v neděli odpoledne, tak si prosím vyhraďte čas. Ale myslím, že už i vy, rodičové našich dětí, se také nemůžete dočkat :)

Ukončení 1. turnusu tábora a doprava dětí !!!

Odjezd individuální dopravy 13:00 - 13:30 - dodržte časy, abyste se nepotkali s autobusy a jinými vozidly na cestě do tábora
Příjezd autobusů do Prahy - Strašnice (stejné místo) - cca. 16:30 - plánovaný odjezd autobusů z tábora cca. 15:30
Připomínáme, že děti jedou z tábora přesně tak, jak na tábor přijely - viz seznamy z informací k odjezdu.

Doprava - 1. turnus:
Autobus 1
Autobus 2
Individuální doprava na tábor

Jídelníček

  • Snídaně: pečivo, džem
  • Svačina: mega banány
  • Oběd: Kuřecí polévka a rajská omáčka s hovězím masem
  • Svačina: sušenka
  • Večeře:

Nápoje a šťávy Relax A copak naše děti pijí 24 hodin denně?
No přeci kvalitní nápoje a šťávy Relax :)
Pokud tedy zrovna není kakao, bílá káva a podobně :)

-

Stav marodky

Důležitá sdělení z tábora

Poděkování

Poděkování sponzorům ...

Autobusová doprava Webové stránky tábora Klubu 112

Bez zajištění spolehlivé autobusové dopravy, materiální a on-line podpory na webu, bychom dnešní den nezvládli. Děkujeme :)

Program dětí v oddílech

1. oddíl

2. oddíl

3. oddíl

4. oddíl

5. oddíl

6. oddíl

7. oddíl

Táborový kalendář

LDT 2019 - 1. turnus

NEDĚLE
července
PONDĚLÍ
července
ÚTERÝ
července
STŘEDA
července
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

LDT 2019 - 2. turnus

NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ