22.8.2019 - 12. den tábora 2. turnusu Klubu 112

Aktualizováno: 20:10

Dnes si děti už od brzkého rána připravovaly vlastní živnosti. Dostali živnostenský list, který si připevnily na chatičku. Udělali si stanoviště a napsali si ceník za jednotlivé služby či produkty a šlo se vydělávat táborové groše. Děti jsou hrozně kreativní , takže jsme tu měli všechno od nabarvených kamínků, přes střelnici,masáže,cestovní kancelář, až po bezpečnostní agenturu. Holky bavilo líčit naše dospěláky a věštit jim u toho budoucnost (Sice to vůbec neuměly a patlaly řasenku na pusu a rtěnku zase na oči, ale o to byla větší zábava, když si tu dospěláci myli rtěnky z nosů ). Kluci se zase vyžívali na střelnici a v ochraně vedoucích jako bodyguardi a od té chvíle se v táboře necítil bezpečně vůbec nikdo. Všichni se u toho bavili, smáli se, hlavas si nechal udělat od dětí nový sestřih (od té doby nesmí opustit tábor, jinak ho odvezou rovnou do blázince ) a děti se tak zábavnou formou učí gramotnosti peněz.

Měli jsme dnes i chvilku času na to doladit světla a zvuk na diskotéku, takže teď už to máme luxusně zařízené a děti můžou tancovat jako o život. 

Zároveň nám tady běží současná soutěž Miss Březina, kde děti dávají sobě navzájem hlasy a ti s nejvíce hlasy si odnesou vysoce ceněný titul Miss Březina. Všichni včetně vedoucích jsou natěšeni na to kdo to nakonec vyhraje z té spousty přihlášených. 

Když si děti už vydělaly dostatek peněz tak si naplnily bříška výborným obědem, nabraly sílu z masa s rýží a rajskou omáčkou a šli na chatičky rozdělit si vydělané peníze a odpočinout si před dalším programem.

Ke konci poledního klidu si děti daly ovocný jogurt s rohlíkem a šly na své oddílové programy. Airsofťáci šli do lesa hrát airsoft, protože udělali velký kus cesty a už nesřílí jeden druhému v týmu do zad, ale ještě je toho hodně čeká. Další sportují, menší se jeli projet na lodičkách a benjamíni se učí nové věci našem pro ně postaveném týpí.

V táboře máme krásně uklizeno vynesené koše a hezky vymetené chatičky. A jak tu všichni lítáme, tak nám do toho kuchyň blbne s palačinkami. No prostě nikdo se nenudí a máme pořád co dělat.

Chceme si maximálně užít poslední dny. 

Jídelníček

  • Snídaně: Vajíčková pomazánka
  • Svačina: sušenka
  • Oběd: pórková polévka, rajská omáčka s hovězím masem a netradiční Basmati rýží :)
  • Svačina: jogurt s rohlíkem
  • Večeře: bramboračka s chlebem

-

Stav marodky

Marodka je prázdná, ale sledujeme tři děti a věnujeme jim maximální péči, aby si mohly užít programu, i kdyžý nejsou 100% :)

Důležitá sdělení z tábora

Všechny důležité SMS, které jsem obdržel jsem také vyřídil :) Takže super, pohoda, cajk. Dneska jsme testovali palačinky a vypadá to slibně. A také jsme rozpohybovali naše diskosvětla, tak jsme si přestavovali, a to bude dneska hukot :)

Poděkování

Děkuji za milé SMS zprávy.

ODJEZDOVÉ INFORMACE K NEDĚLI 25. 8. 2019

Individuální doprava: 14:00 - 14:30
Odjezd autobusů z tábora: 15:00
Příjezd do Prahy, Strašnice (stejně jako místo odjezdu): cca. 16:00
Připomínáme, že děti jedou z tábora stejně, jako na něj nastoupily (mimo individuální dohody, domluvené v předstihu před táborem).

Táborový kalendář

LDT 2019 - 1. turnus

NEDĚLE
července
PONDĚLÍ
července
ÚTERÝ
července
STŘEDA
července
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

LDT 2019 - 2. turnus

NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ