20.8.2019 - 10. den tábora 2. turnusu Klubu 112

Aktualizováno: 13:57

O ranní budíček a rozvičku se postarali naši praktikanti - čekatelé :) A člo jim to skvěle. Myslím, že na to mají. Jen aby jim to vydrželo :)

Ráno na nástupu jsme zase vyhodnotili nejzajímavější vzkazy z Bandaboxu. Chodí nám jich denně cca. 40 až 50. A občas jsou vážně zajímavé .. a především inspirativní. Hned dva z nich brzy brzičko uplatníme v praxi :)

Děti nám již píší, že nechtějí jet domů. Že chtějí zůstat a tábor si prodloužit. A víte co je nejzajímavější? Ani by mi to nevadilo :)

Jelikož náš čekal perný den, dnes jsme vynechali ranní challange. Děti si ty naše ranní ptákoviny tak moc oblíbily, že skandují že chtějí další a další. Máme to opravdu krásně připravené, rozmyšlené a naplánované. Díky mravenčí roční práci nám tábor klape opravdu super. A co je nejlepší, máme tu nyní opravdu moc hodné děti se kterými je radost pracovat :)

Na základě včerejších informací, že dnes má být jediný hezký den z tohoto týdne, jsme v noci připravili balíčky na celodenní výlet a kompletně naplánovali výlet do Zruče. Holt, výlet do Vlašimi letos neklapl. Nic méně, s podobným rozpočtem realizujeme polopěší výlet. Děti v tento okamžik jsou na zručském zámku, který je opradu krásný a s perfektním výkladem. Naše kulturní děti zase dostanou další trocšku kultury do krve :) Hned po návratu si je vyzkoušíme, co si pamatují. Přeci jen, další školní rok se blíží a my chceme oprášit funkci mozkových závitů :)

No ale proč zmiňuji včerejší úvahu o počasí? Hned ráno jak děti odešly, dostali jsme výstrahu ČHMS o blížících se bouřkách. Všechny oddíly jsou poučené a je naplánovaný i plán B. Ten ale zatím odsouváme, protože dle meteoradarů se nám to vyhne. Tak držte palce.

Balíčky na výlet byly o řízky chudší, protože ty jsme udělali v minulém týdnu. Ale my máme rádi domácí gulášek dovezený do přírody. A proto menší oddíly baštily oběd na louce pod zámkem a ty větší na kopci pod rozhlednou. Nejen že gulášek byl luxusní, ale i to prostředí a způsob výdeje. Děti nechápay, jak jsme tam mohli ten guláš dopravit, anbiž bychom ho vylili :)
Dětem jsme doplnili tekutiny, nabídli sušenky .. ale byly tak přežrané, že nikdo ani nechtěl :)

Výletu se nezúčastnilo pár polomarodů. Jedno pajdavé koleno, jeden kotník, jedna bolest hlavy z přetažení a jedno přežrané bříško :)
U všech se jednalo o preventivní opatření.
Trochu si dupnout, asi by to zvládli :)

Na naše sofťáky čeká po návratu další výcvik. Je škoda, že fyzička celého týmu není nejlepší. Už přemýšlíme, jak zajistit adekvátní podmínky pro všechny. Fyzické testy už asi nestačí ... v oddílu máme válečníka, který neuběhne ani 200 metrů. Což o to, to se dá naučit. Ale bohužel náš bojovník je bez zájmu se zlepšovat. No a bohužel není sám. Kde jsou ty doby, kdy tento oddíl tvořili samí atleti s předpoklady, že jednoho pěkného dne vstoupí do ozbrojených složek. Ale jinak je to fajn parta.
Také zvažujeme, že do tohoto oddílu budeme brát jen děti bez zdravotního omezení. Jeden nesmí běhat, druhý nesmí nic dělat rukama. A to máme ještě nápad, aby pro tento oddíl byla stanovena nejmenší výška :)
Milí rodičové, neberte to vůbec nikterak zle, ale my s našimi sofťáky chceme makat a ne je prosit, aby popoběhli :)

Jídelníček

  • Snídaně: česnekovo-sýrová pomazánka
  • Svačina: balíček
  • Oběd: výletní guláš :)
  • Svačina: balíček
  • Večeře: plněné ovocné knedlíky od sponzora :)

Nápoje a šťávy Relax A copak naše děti pijí 24 hodin denně?
No přeci kvalitní nápoje a šťávy Relax :)
Pokud tedy zrovna není kakao, bílá káva a podobně :)

-

Stav marodky

Důležitá sdělení z tábora

Poděkování

Poděkování sponzorům ...

Autobusová doprava Webové stránky tábora Klubu 112

Bez zajištění spolehlivé autobusové dopravy, materiální a on-line podpory na webu, bychom dnešní den nezvládli. Děkujeme :)

Programy dětí v oddílech

1. oddíl - Airsoft vojáci

2. oddíl - Nej holky

3. oddíl - Záchranáři

4. oddíl - Velcí sporťáci

5. oddíl - Hrdinové

6. oddíl - Malí sporťáci

7. oddíl - Dobrodruzi

8. oddíl - Táborníci

9. oddíl - Šikulové

10. oddíl - Benjamínci

Táborový kalendář

LDT 2019 - 1. turnus

NEDĚLE
července
PONDĚLÍ
července
ÚTERÝ
července
STŘEDA
července
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

LDT 2019 - 2. turnus

NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ