12.8.2019 - 2. den tábora 2. turnusu Klubu 112

Aktualizováno: 19:15

Od rána doháníme a ladíme detaily, aby dnes krátce po nástupu mohl začít oddílový program. Musím za sebe říci, že jen ranní pohled do tábora při rozcvičce byl velmi příjemný. Je jasné, že děti které s námi jezdí pravidelně zkrátka od samého začátku ví, jak hrát s námi a ne jen za sebe. Snídaně probíhá na pohodu. Když se v jídelně jí a nežvaní, stíhá se úklid chatiček, pak nástup, pak program, oběd atd. Zkrátka to obrovsky šetří čas. Jen to dnešní počasí, zatím takové všelijaké, takže snad budeme mít alespoň dopoledne bez deště.

Dnešní den je ve znamení oddílových programů. Sofťáci jsou natěšení na výcvik. Benjamínci na svoje první hry a poznávání co je to vlastně tábor. Záchranáři plánují vyrazit do okolí a najít si základnu pro svůj výcvik. Na Šikuly čeká první vyrábění a třeba Nej holky budou plést košíčky na náš couvert :)

Jestli všechno půjde na druhém turnusu jako do teď, mělo by to být s deníkem na pohodu :)
Jen, neviděl prosím někdo můj foťák? :)

Tak jsem konečně našel foťák a šel fotit. A tak si tak fotím a najednou vidím, jak do tábora přijíždějí dvě auta. Nedalo mi to a šel jsem dobrodružství vstříc ... a co čert nechtěl, z návštěvy se vyklubali příslušníci policie a kriminální policie. Buďte prosím v klidu. U nás je zatím stále vše v pořádku. Ono, co čekáte vás nepřekvapí. Jedna maminka jasně dala najevo, jak chce řešit sobotní situaci. Takže, místo abych se věnoval programu, musel jsem odpovídat na otázky PČR. Rychle se potvrdilo, že neneseme žádnou míru zavinění. Naopak, bylo nám řečeno, že jsme situaci zvládli nad očekávání dobře. Maminka se nám možná chtěla pomstít, ale jediné koho poškodila, jsou děti současného turnusu. Ono to chce zkrátka trochu více myslet. Zdravotní komplikace nás všechny velmi mrzí, ale jsou občas věci, které neovlivníte a někdo, na koho se lehce řve, prostě za to nemůže.
Celé odpoledne sepisujeme se zdravotníkem vyžádané podkledy ze soboty a neděle. A rozhodli jsme se, že jej zveřejníme i vám, rodičům našich/vašich dětí.

Den zatím probíhá velmi dobře. Dopoledne byly Oddílové programy. Brzy bych rád vložil jejich přehled. Nyní odpoledne promítáme, protože počasí je takové, že bych z areálu psa nevyhnal. Neustále čekáme, kdy začne pršet ... a stále nic ... už to ale vypadá nadějně :)

V průběhu odpoledního programu ve znamení "čekáme na déšť" jsme zrealizovali promítání. Avengers se velmi líbili :) V jídelně bylo ticho jakov kostele ... no vlastně bylo tam ticho jako v jídelně u oběda. Druhý turnus je našláplej. Děti jsou skvělé, protože prostě dětí vědí co a jak. Nováčci se chytají dobré party a i oddíláci od samého začátku jsou v pohodě, protože děti jsou cajk. No jasně. Už jsem měl dva rozhovory s dětmi, ale prvotní bububu snad zafunguje :)

Menším oddílům jsme zařídili hygienu. Jsou zase voňavé jako z domova. Vše je zkontrolováno. Nyní probíhá příprava na večerní program :)

A večer? Prý má pršet až do půlnoci ... malá drobná změna programu snad udělá dětem velkou radost :)

PRÁVĚ MÁME DISKOTÉKU :)

Táborem se line muzika a v jídelně problikávají naše světla. Pravá diskotéka jako v hudebním klubu :) Děti ještě malinko ostýchavé, ale jinak už se celkem dobře paří :)

Hlavní program dne

Jídelníček

  • Snídaně: tvarohová pomazánka s pečivem
  • Svačina: sušenka
  • Oběd: kuřecí polévka, vepřo-knedlo-zelo
  • Svačina: ovoce
  • Večeře: těstovinový salát s kuřecím masem a cizrnou

Nápoje a šťávy Relax A copak naše děti pijí 24 hodin denně?
No přeci kvalitní nápoje a šťávy Relax :)
Pokud tedy zrovna není kakao, bílá káva a podobně :)

-

Stav marodky

Přes noc jsme měli na marodce jeden úžeh - maminka informována :) A také jednoho unaveného klučinu z prvního turnusu - tatínek informován.

Důležitá sdělení z tábora

Poděkování

Poděkování sponzorům ...

Autobusová doprava Webové stránky tábora Klubu 112

Bez zajištění spolehlivé autobusové dopravy, materiální a on-line podpory na webu, bychom dnešní den nezvládli. Děkujeme :)

Programy dětí v oddílech

1. oddíl - Airsoft vojáci

2. oddíl - Nej holky

3. oddíl - Záchranáři

4. oddíl - Velcí sporťáci

5. oddíl - Hrdinové

6. oddíl - Malí sporťáci

7. oddíl - Dobrodruzi

8. oddíl - Táborníci

9. oddíl - Šikulové

10. oddíl - Benjamínci

Táborový kalendář

LDT 2019 - 1. turnus

NEDĚLE
července
PONDĚLÍ
července
ÚTERÝ
července
STŘEDA
července
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

LDT 2019 - 2. turnus

NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ