Letní dětský tábor 2017 - Dospěláci tábora

Kdo připravil tábor? Kdo je Hlavní vedoucí kolektivu, vedoucí oddílu nebo kdo s námi jede jako zdravotník? Pro děti i rodiče důležité otázky a odpovědi.

Hlavní vedoucí tábora Klubu 112

Hlavní vedoucí

Bc. Jan Borůvka

Honza Borůvka
Hlavní vedoucí

Zaměstnání: fotograf, konzultant, instruktor první pomoci
Záliby: dcera, létání, survival, vaření
"Po ročním odpočinku zpátky do sedla! Plný elánu, nových pohledů, názorů ... Rok 2017 je novým startem. Tábor s pořadovým číslem „9“ bude zcela nový, ojedinělý ... a zase .. nejlepší .. o to se postarám :)"

Pravá ruka hlavního vedoucího tábora Klubu 112

Neobsazeno

Levá ruka hlavního vedoucího tábora Klubu 112

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry
technik a univerzální pomocník

Zaměstnání: VŠ student, vývojář
Záliby: airsoft, military, hudba, příroda
"Na tábor Klubu 112 jedu již potřetí. S tábory mám dobrou zkušenost z dřívějška. Mám bohatou airsoftovou zkušenost s mnoha taktikami a typy boje, základy technik přežití v přírodě. Jsem technicky založen a právě proto letos zajišťuji přípravy a opravy veškerého technického zázemí tábora. "

Vedoucí oddílů

Bc. Jakub Vintera

Bc. Jakub Vintera
Vedoucí oddílu Airsoft vojáci

Zaměstnání: ... u firmy ...
Zkušenosti: Bohaté, ty nejbohatší :)
Záliby: běh, cvičení, výcvik, zbraně, taktika a seskoky padákem
"Táborům se věnuji více než 20let a to na různých funkcích ať od táborníka, vedoucího či odborného instruktora ... zejména své bojovníky z oddilu airsoft naučím dovednosti a znalosti, získané díky speciálnim výcvikům a kurzům, které jsem prošel během více než 10 leté služby u různých útvarů Policie ČR. Během 14 dnů budeme predevším hrát airsoft, ale naučíme se základy střelby, taktiky, první pomoci, sebeobrany a dalších dovedností ..."
Chcete do mého oddílu? Do přihlášky napište: Airsoft, střelba, taktika a podobně a nezapomeňte zaškrtnout pole "Chci do oddílu Airsoft".

Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá
vedoucí oddílu Benjamínci

Zaměstnání: manažerka v soukromé MŠ
Záliby: tábory a práce s dětmi, přátelé a dobré jídlo
„Letos se po pár letech ve vedení tábora vracím opět jako vedoucí k nejmenším dětem. Už se mi po nich moc stýskalo :) Mým cílem pro letošní rok je tábor co nejvíce malým dětem zpříjemnit, ukázat jim, jak to na takovém táboře chodí a že i v dnešní době moderních technologií se nic nevyrovná 14 dnům v přírodě s kamarády, nabitým programem a partou dospěláků, kteří do přípravy i realizace tábora dávají srdce. V oddíle Benjamínků si děti se mnou vyzkouší všechny možné dovednosti, ale i povinnosti, které k táboru patří. Formou her se naučíme různé šifry, ukážeme si základní uzle, budeme malovat a vyrábět a hrát spoustu her v lese i v tábořišti a ještě mnoho dalšího. Benjamínci si jednoduše tábor užijí na plno! ;) "

Michal Pudil

Michal Pudil

Michal Pudil
Vedoucí oddílu Nej holky

Zaměstnání: voják AČR
Záliby: sport, tanec, zábava, koně, motorka, zvířata
"Tak letos už druhým rokem frčím se 112-ctkou. V minulém roce jsem měl Velký sport, protože sport je moje hobby, spoustu sportů mám za sebou, jak po závodní stránce, tak rekreační a letos jsem s Nej holkama, protože jeden z těch, co jsem dělal závodně bylo i 8let tancování diska, streetu a hiphopu chvilku taky. A jsem přesvědčen, že Nej holky může vést i chlap. A o tom chci přesvědčit i ostatní :) Takže se budu těšit na srpen plný zábavy, tance, drbání, atd. :)"

Markéta Mikanová

Ing. Markéta Mikanová

Ing. Markéta Mikanová - Máma
Vedoucí oddílu Táborníci

Zaměstnání: personalista a office manager
Záliby: sport, tanec, příroda, hry
"Na tábory jezdím od mala, jako vedoucí tábora Klubu 112 jedu počtvrté. Letos se spolu uvidíme u oddílu Táborníků. Bude to 14 dní plných her, učení se tábornických dovedností, vyrábění, soutěží, kamarádů a super zábavy, takže se máte na co těšit :) Ahoj v srpnu! "

Daniel Nazarov

Mgr.Daniel Nazarov

Mgr.Daniel Nazarov
Vedoucí oddílu Hrdinové

Zaměstnání: PČR-SKPV
Záliby: sport, příroda, četba, kynologie
"Letos jedu s klubem 112 poprvé a moc se těším na léto plné her, zábavy a dětských úsměvů. S oddílem Hrdinové se budeme věnovat ne jen zábavě, ale také se naučíme něco o IZS a funkci jednotlivých složek. Tak snad si odvezeme co nejvíce zážitků a poznáme kupu nových kamarádů."

v

Šárka Pejčochová

Šárka Pejčochová
Vedoucí oddílu Malý sport

Zaměstnání: projektantka
Záliby: sport, výlety, tvoření všeho druhu, kreslení, focení, vaření, zvířata a dobrá nálada
"S tábory už pár zkušeností mám, ale letos jedu se 112kou po prvé a doufám, že ne naposledy . Sporťáci, můžete se těšit, že si kromě plno zábavy, her, výletů, diskoték, nových kamarádů, výborného jídla, krásných zážitků a zároveň pohody odnesete zkušenosti téměř od každého sportu, které se vám budou do budoucna určitě hodit. Zahrajeme si například fotbal, vybíjenou, přehazovanou, volejbal, … dále si vyzkoušíme lakros, lukostřelbu, petanque, kriket, softball nebo frisbee. Nemusíte se ničeho bát, jedeme si tábor hlavně užít! Těším se na vás, ahoj ;) "

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček - Píšťalka
vedoucí oddílu Velký sport

Zaměstnání: marketingový poradce a obchodník
Záliby: turistika, tramping, hry, legrace, přátelé – což vlastně dohromady dává tábor
"Na tábor Klubu 112 jedu již po čtvrté. Minulý rok jsem si vyzkoušel řeholi nejnáročnější a letos se opět vracím tam, kde mě to jde a baví nejvíc… no k dětem. Děti v mém oddíle se mohou těšit na spoustu sportu, aktivit a legrace. Budeme si hrát, poznáme krásy okolní přírody a naučíme se mnoha dovednostem, od toho tábory přece jsou. Rodiče však prosím, hlaste k nám jen samá zlatíčka. Tak čau v létě."

Tomáš Nagyvendégi

Tomáš Nagyvendégi

Tomáš Nagyvendégi
Vedoucí oddílu Záchranáři

Zaměstnání: Armáda ČR
Záliby: zbraně, taktika, přežití, příroda, hry, děti
"Na tábor jedu již druhým rokem jako vedoucí záchranářů (survivalu). V roce 2016 jsem jako oddílák zjistil, co děti nejvíce zajímá, o jaké dovednosti mají největší zájem. Předpokládám, že tento rok bude ještě lepší než ten loňský. Budu se vám snažit předat, co nejvíce z toho, co jsem se jako voják naučil. Na všechny se těším. Určitě si spolu užijeme spoustu zábavy a budu rád, když se i něco přiučíte."

Jana Tomešová

Jana Tomešová

Jana Tomešová
Vedoucí oddílu Dobrodruzi

Zaměstnání: studentka VŠ, Instruktorka v agentuře Wenku
Záliby: Sport, hry, příroda, kresba
"Na tábor se stodvanáctkou jedu podruhé, letos opět jako vedoucí oddílu Dobrodruhů. Program se utváří, nové nápady se hromadí a staré nápady se vylepšují. Moc se těším, bude to legrace. Takže ahoj na táboře!"

Jakub Hoffer

Jakub Hoffer

Jakub Hoffer
Vedoucí oddílu Šikulové

Zaměstnání: Vězeňská služba České republiky
Záliby: sport, hudba, přátelé
"Na tábor Klubu 112 jedu letos poprvé a vezu si s sebou plno energie a dobré nálady. S oddílem „Šikulové“ budeme tvořit, kreslit, „blbnout“, soutěžit a hrát si. Nejdůležitější je, aby děti měly úsměv na tváři :-) Věřím, že si společně všichni užijeme spoustu zábavy a na tento tábor budeme společně hodně dlouho vzpomínat."

Praktikanti

Tereza Havlová

Tereza Havlová

Tereza Havlová
Praktikantka

Zaměstnání: Studentka SPgŠ
Záliby: Sport, tanec, zpěv, kresby a hlavně malí špuntíci !!!
"Na tábory jezdím už od dětství a letos jedu po třetí s táborem Klub 112. Opět už se s Kubou těšíme na naše Šikuly a máme pro ně připraveno 14 dní spousty zábavy! Užijeme si zase společné léto nejen plné vyrábění, ale i her a jiných aktivit. Naučíte se spoustu nových věcí a všichni poznáme nové kamarády ... Léto pojď už rychle k nám, ať si tábor užívám !!"

Melánie Ledvinová

Melánie Ledvinová

Melánie Ledvinová
Praktikantka

Studentka gymnázia
Záliby: Cestování, sport, studium, adrenalin, rodina a přátelé
„Toto léto uvádí.. a v hlavních rolích vystoupí má osobnost se skvělým týmem všech a nejlepším hlavním vedoucím. Na tento tábor jedu poprvé a to jako plovoucí Praktikantka. To znamená, že vystřídám postupně všechny oddíly. Ráda poznávám nové lidi a práce s dětmi mě velmi baví. Nyní studuji na čtyřletém gymnáziu a poté bych chtěla na Vysokou školu pedagogickou. Takže toto beru jako menší praxi. Tak se na všechny budu moc těšit! Kdo budete nový stejně jako já, ráda vás poznám! Léto je naše :))"

Jana Berková

Jana Berková

Jana Berková
Praktikantka

Student SŠ
Záliby: přiroda, zvířata, kreativní tvořeni, myslivost
„Dětem se věnuji již od základní školy, když jsem chodila pomáhat do školní družiny a na různé zájmové kroužky. Na tábory jezdím už od dětství, ale jako praktikantka jedu po třetí. Studuji střední veterinární školu. Takže mou velkou zálibou jsou zvířata a práce s nimi. To mě také vedlo k vykonání myslivecké zkoušky. Na tábor Klubu 112 jedu poprvé a zhostím se zde úlohy praktikantky. Věřím, že si spolu užijeme léto plné her, zábavy, pohody a snad i trochu adrenalinu. Tak se těším v létě."

Jakub Moravec

Bc. Kuba Moravec

Jakub Moravec
Praktikant

Student VŠ
Záliby: Sport, airsoft, cestování
„Letos se po několika letech vracím k nejmladšímu oddílu a moc se na to těším! Právě s nejmenšími šprťouchlaty je totiž nejvíc srandy. A té si také letos doufám dost užijeme :) Ať už při hraní sportovních her, učení se tábornických dovedností, celotáborovce a všem dalším, co naše benjaminky čeká."

Zdena Prošková

Zdena Prošková

Zdena Prošková
Praktikantka

Zaměstnání: učitelka v MŠ
Záliby: kreslení, vyrábění, kamarádi, spousta legrace s dětmi
"Ahoj! Letos jedu poprvé s Klubem 112 na tábor jako plující praktikantka. Už se moc těším na nové přátele, užívání pohody, na celotáborovou hru, spousty legrace. Určitě si táborem krásně zakončíme prázdniny a budeme na to vzpomínat až do dalšího tábora, kde nasbíráme zase jiné zážitky. Těším se na krásných 14 dní s vámi!! "

Simona Vošáhlíková

Simona Vošáhlíková

Simona Vošáhlíková
Praktikantka

Zaměstnání: studentka SŠ
Záliby: tvoření, kreslení, adrenalin, cestování, děti, hudba
"Letos budu mít na táboře klubu 112 svou premiéru a těší mě, že i já mohu být součástí skvělého týmu vedoucích. Studuji střední odbornou školu se sociálním zaměření, práce s dětmi je takový můj denní chleba a proto se na děti velmi těším. Na tábory jsem jezdila už jako malá a teď poprvé zaujmu místo praktikanta. Budu se na všechny moc těšit a ráda vás poznám! Létu zdar :)"

Barbora Pastýříková

Barbora Pastýříková

Barbora Pastýříková
Praktikantka

Zaměstnání: Studentka gymnázia
Záliby: turistika, cvičení, malování, příroda, rodina a domácí mazlíčci ...
"V minulých letech jsem absolvovala čtyřikrát tábor pořádaný HZS Praha a letos jsem nadšená z příležitosti účastnit se tohoto tábora - Klubu 112 - v roli praktikantky a pomocného asistenta zdravotnice. K dětem mám blízko, jsem empatická, ráda pomáhám a udělám vše pro to, aby byli všichni v pohodě, spokojení a dobře naladění a abychom se v dalších letech chtěli dále setkávat…. Moc se na vás všechny těším :)"

Zdravotníci tábora

Zdravotník tábora

Jirka Kulík

Jirka Kulík, alias Kulda
Certifikovaný zdravotník

Zaměstnání: Instruktor první pomoci, příslušník Aktivní zálohy AČR, student VŠ

Záliby: sport, survival, airsoft a teď už i vaření :)
"Už jsem na táboře Klubu 112 byl praktikantem, vedoucím, pomocným kuchařem a kuchyňskou chobotničkou. Nyní chci udělat audit táborové ošetřovny, marodky, skladu léčiv a operačního sálu a zlepšit tak kvalitu zdravotnické péče přesně ve stylu "Na co sáhnu, to mi jde" :) Zkrátka a dobře, na táboře mají kliku, "že jdu zrovna kolem" :) A nyní trochu vážně. Složitou životní cestou jsem zjistil, že nemám rád jen rybaření, ale také zdravotnickou péči, ke které jsem si přičuchl v armádě .. ano, voní to lépe než ryby :)"

Zdravotník tábora

Marcela Rozsypalová

Marcela Rozsypalová
Zdravotnice

Zaměstnání: Zdravotní sestra

Záliby: syn, sport, motorky, turistika, lyžování, zvířata
"Letos se poprvé přidám k týmu Klubu 112. Jako rodič vím, že děti jsou to nejcennější, co v životě máme a to nejkrásnější, co nás v životě potkalo. Po celou dobu tábora, budu na vaše poklady dávat pozor, pofoukám bebíčka, pohladím a řeknu milá slova. Moje motto: Co dělám s radostí, to mně nikdy neunaví :)"

Další dospěláci ...

Personál tábora

Miroslav Dřímal

Mireček Dřímal

Mireček Dřímalů
kuchař a provozní

Zaměstnání: hasič, strojník, čestný člen SDH Potěhy :)
Záliby: zdravé jídlo, reflexní terapie, tvorba webů
"V roce 2016 to byla jedna velká jízda a tak nemohu na 95% odolat a znovu se přidat a vařit i v roce 2017. Postarám se zdravou kuchyni, báječné polévky, zásobování a taky srandu v kuchyni. Jen vafle si musí pán hlavas udělat sám ... na ty mu kašlem celá kuchyně :) "

David Berecz

David Berecz

David Berecz
kuchař

Zaměstnání: Správce vozového parku
Záliby: Vaření, syn, výlety a dobrodružství
"Na táboře se už vyzkoušelo pár mých receptů a když jsem dostal nabídku si je vyzkoušet v táborové kuchyni jak se říká "naživo", neodolal jsem. Můj syn byl loni na táboře a byl tak spokojený, že zkrátka i já musím být u toho. S hlavním kuchařem se známe pár let, tak si myslím, že vše bude na pohodu. A pokud nám přijde občas vypomoci pan hlavní vedoucí, vytvoříme společně nezapomenutelné kulinářské zážitky, že si nás možná všimne i michelinský průvodce :) Tak v létě, u výdejního okénka zdar :)"

Honza Karger

Honza Karger

Honza Karger, alias Mr. Problémo
kuchař

Zaměstnání:
Záliby: Kvízy, hádanky a řešení problémů :)
"Tak se mi to zase povedlo zařídit ... a proto se mohu přidat mezi Tři mušketýry a po boku Kuldy a HB/HK uvařit dohromady 3500 jídel, připravit 1820 snídaní a vydat 3920 svačin :) V kuchyni zkrátka bude veselo a kdyby někomu nechutnalo .. může si jít stěžovat k managementu kuchyně :)"

Jan Kopp

Jan Kopp

Jan Kopp - Čahoun
chobotnička v kuchyni

Zaměstnání: Student
Záliby: příroda, cestování, skauting, dobré jídlo
"Na tábory s Klubem 112 jezdím už pěknou řádku let. Letos jedu do kuchyně pomoci zvládnout nápor u výdeje jídla a mytí nádobí.
Ne že bych až tak moc stál o zkušenosti z kuchyně, ale jedu takto odčinit jednu svou chybku z roku 2016. Takže s popelem na hlavě, s chutí pracovat v kuchyni a po táboře s čistýma rukama :) "

Marie Turčová

Marie Turčová

Marie Turčová
chobotnička v kuchyni

Zaměstnání: student SŠ
Záliby: děti, pečení, kresba, knihy, hudba
"Na tábor s klubem 112 jedu poprvé, jako výpomoc do kuchyně. Těším se na kolegy, vedoucí i děti a doufám, že si odvezu hezké vzpomínky na které budu moci vzpomínat s úsměvem na rtech. Vynasnažím se pomoci ve všem v čem bude potřeba a věřím, že si tábor spolu všichni užijeme :)"

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ