Vedoucí, praktikanti, zdravotníci dětského tábora 2016

Kdo připravil tábor? Kdo je Hlavní vedoucí kolektivu, vedoucí oddílu nebo kdo s námi jede jako zdravotník? Pro děti i rodiče důležité otázky a odpovědi.

Letní dětský tábor 2016 - S Tebou mě baví svět

Hlavní vedoucí, pravá a levá ruka

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček - Píšťalka
Hlavní vedoucí tábora
tel: + 420 777 270 237
Zaměstnání: prodejce reklamy
Záliby: děti, turistika , přátelé
"Má práce na táboře bude se postarat o bezpečnost a radost všech dětí i dospěláků. Tento nelehký úkol přebírám pro rok 2016 od zkušeného mazáka Honzy Borůvky, nicméně na táboře Klubu 112 nejsem žádný novic a s veškerá kultra tohoto tábora je mi vlastní. Vynasnažím se tábor udělat tak, aby byl v mnoha očích nezapomenutelný a všichni se na něj znovu těšili."

Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá
Pravá ruka, programová vedoucí - náhradní zdravotnice

Zaměstnání: výzkum trhu, marketing
Záliby: tábory a práce s dětmi, přátelé a cestování
„V srpnu 2016 pojedu s Klubem 112 na tábor již popáté. A jelikož jsem se minulý rok v nové pozici coby levé ruky hlavního vedoucího prý osvědčila, rozhodl se nový hlavas si mě ponechat, takže i letos pojedu jako součást vedení. Mým úkolem bude být oporou pro dospěláky a hlavase, jak v čase příprav, tak na samotném táboře, a hlavně mít pod palcem veškerý táborový program. Budu se snažit, aby si děti odvezly nezapomenutelné zážitky, které jim pomohou „přetrpět“ další školní rok. A aby vás, rodiče, minimálně prvních pár dní v září bolela hlava z toho, jak vám budou vaše dítka nadšeně vyprávět od rána do večera co vše na táboře zažily."

Jakub Moravec

Kuba Moravec

Jakub Moravec
Levá ruka hlavase, hlavní uplouder a kronikář :)

Student VŠ
Záliby: Sport, airsoft, cestování
„Na tábory jezdím od dětství a všechny jsem si velmi užil. A právě tábory Klubu 112 jsou ty, na které vzpomínám nejradši. Každý rok připravujeme ještě zajímavější program, ještě propracovanější celotáborovky a vytváříme ještě lepší táborovou atmosféru! Tak ahoj v srpnu :)"

Hledáme oddílové vedoucí

Hledáme kvalitní dospěláky - vedoucí na tábor do oddílů!

Láká tě jet na dětský tábor? Odfrknout si od stresu v práci? Poznat doboru portu a zažít něco nového? Chceš každý večer usínat s pocitem, že jsi rozesmál desítku dětí a dobře ses pobavil? Pak hledáme třeba právě tebe!.

Vedoucí oddílů

Jana Tomešová

Jana Tomešová

Jana Tomešová
Vedoucí oddílu Dobrodruzi

Zaměstnání: studentka VŠ
Záliby: Sporty, hudba, hry, příroda
"Ahoj, říkají mi Janča a jedu letos na tábor jako vedoucí oddílu dobrodruhů. S klubem 112 jedu poprvé a nemůžu se dočkat. Budem běhat po lese, hrát hry, kamarádit se, zpívat a užívat si letní pohodu. Táboru zdar!"

Michal Pudil

Michal Pudil

Michal Pudil
Vedoucí oddílu Velký sportáci

Zaměstnání: voják AČR
Záliby: sport, tanec, zábava, koně, motorka, zvířata
"Se 112 jedu poprvé, jinak jsem jezdil na tábor jako dítě i jako praktikant. S dětmi pracuji už od střední školy, jako instruktor boj. sportů, základy sportu. Takže dětem rozumím a vždy k nim najdu cestu. Takže se těším na společných 14dní, bude to pecka :)"

Monika Novotná

Monika Novotná

Mgr. Monika Novotná
Vedoucí oddílu Hrdinové


Zaměstnání: Policie ČR
Záliby: : sport všeho druhu
"Tábor s Klubem 112 je letos moje premiéra, na kterou se moc těším. S dětmi probereme nejen fungování IZS, ale i si spolu zasportujeme a vymyslíme různé ptákoviny. Určitě si to vzájemně užijeme."

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry
Vedoucí oddílu Airsoft vojáci

Zaměstnání: VŠ student, vývojář
Záliby: airsoft, military, hudba, příroda
"Na tábor Klubu 112 jedu znovu, už podruhé, tentokrát jako vedoucí. Mám bohatou airsoftovou zkušenost s mnoha taktikami a typy boje a tu se na vás budu snažit přenést. Těším se na vás a na vaše boje. Out!"

Tomáš Nagyvendégi

Tomáš Nagyvendégi

Tomáš Nagyvendégi
Vedoucí oddílu Survival


Zaměstnání: Armáda ČR
Záliby: zbraně, taktika, přežití, příroda, hry, děti
"Na tábory jsem jezdil jako malý. Nyní jsem rád, že si tábor můžu vyzkoušet i z druhé strany jako survival vedoucí. Budu se vám snažit předat, co nejvíce z toho, co jsem se jako voják naučil. Na všechny se těším. Určitě si spolu užijeme spoustu zábavy a budu rád, když se i něco přiučíte."

Jakub Hoffer

Jakub Hoffer

Jakub Hoffer
Vedoucí oddílu Šikulové

Zaměstnání: Vězeňská služba České republiky
Záliby: sport, hudba, přátelé
"Na tábor Klubu 112 jedu letos poprvé a vezu si s sebou plno energie a dobré nálady. S oddílem „Šikulové“ budeme tvořit, kreslit, „blbnout“, soutěžit a hrát si. Nejdůležitější je, aby děti měly úsměv na tváři :-) Věřím, že si společně všichni užijeme spoustu zábavy a na tento tábor budeme společně hodně dlouho vzpomínat."

Ondra Slavíček

Ondra Slavíček

Ondra Slavíček
Vedoucí oddílu Táborníci


Zaměstnání: pracující student VŠ
Záliby: počítače, filmy, cestování, příroda
"Na tábory jezdím již od 3. třídy, v posledních sedmi letech jsem zastával funkci instruktora/vedoucího. Na tábor Klubu 112 s Vámi pojedu letos poprvé s oddílem Táborníci. Se Zuzkou jsme si pro Vás připravili vyšperkovaný program. Těším se až si užijeme spoustu zábavy a zahrajeme super hry, které určitě zaujmou každého. "

Katka Víšková

Katka Víšková

Katka Víšková
Vedoucí oddílu Nej Holky


Zaměstnání: druhým rokem mamča na plný úvazek
Záliby: sport street dance, ruční práce, čtení, relaxace a jiné koniny
"Na tábory jsem jezdila jako dítě dokud to jen šlo. Jako "dospělák" a oddílová vedoucí jedu na tábor již po třetí. Tábory Klubu 112 jsou pokaždé výjimečné a já se tam pokaždé hrozně ráda vracím. Po dvouleté pauze se opět dostávám na pozici oddílové vedoucí "Nej holek" a doufám, že dám holkám hodně do těla a zároveň si odvezou fůru fajn zážitků."

Markéta Mikanová

Bc. Markéta Mikanová

Ing. Markéta Mikanová - Máma
Vedoucí oddílu Malý sport

Zaměstnání: studentka VŠ
Záliby: sport, tanec, příroda, hry
"Na tábory jezdím od mala, s klubem 112 jedu již potřetí. Po dvouletém vedení nej holek se letos s praktikantem Čahounem ujmeme oddílu malého sportu. Chystáme pro Vás spoustu sportovních aktivit, možnost naučit se a vyzkoušet tábornické dovednosti, hodně her a bezvadných 14 dní plných legrace a zábavy. Nudit se určitě nebudete, těším se v srpnu! "

Praktikanti

Jan Kopp

Jan Kopp

Jan Kopp - Čahoun
Praktikant

Zaměstnání: Operační pracovník
Záliby: Příroda, cestování, skauting, dobré jídlo, knihy, cyklistika, sjíždění řek, horolezení, kempování, tábory, dobrovolnictví, koncerty a snad cokoliv, jen ne scrapbooking :)
"S Klubem 112 jezdím už pár let, tak se považuji za ostříleného vedoucího. A tak věřím, že i díky tomu tábor 2016 přežiju :) Pokaždé mě však děti dokáží překvapit svou kreativitou při vymýšlení různých „bejkáren“, i dospěláci se stálou chutí do toho všeho skočit po hlavě a mnohdy se k dětem přidat. Ačkoliv mám rád svoje děcka z táborníků, kde jsem dříve dělal praktikanta, letos se na mně můžete těšit u malého sportu."

Zuzka Válová

Zuzka Válová

Zuzka Válová


Zaměstnání: Studentka
Záliby: hudba, hry, práce s dětmi, výtvarná činnost a příroda
"Letos jedu jako praktikantka k Táborníkům a už se moc těším, jak budeme s dětmi hrát hry, soutěžit, sportovat a užívat si tábor se vším všudy."

Jarda Bendl

Jarda Bendl

Jarda Bendl - Jerry
Praktikant

Zaměstnání: kurýr DHL
Záliby: motorky, auta, airsoft, příroda, sporty všeho druhu, hudba u ohně
"Na tábory jsem jezdil už od dětství jako dítě i praktikant , takže s dětmi mám zkušenosti. Letos jedu poprvé s klubem 112 jako praktikant týmu airsoftu. Mám už něco za sebou tak si mohu dovolit říct, že děcka naučím vše, co umím. Budu se těšit, že si užijeme spoustu legrace a něčemu zajímavému se naučíme. Budu se těšit a zdar airsoftu."

Tomáš Englicky

Tomáš Englicky

Tomáš Englicky - Tom
Praktikant

Zaměstnání: DHL/steward u letecke společnosti
Záliby: motorky, procházky po přírodě, cestování, snowboard, sporty
"Ahoj jmenuju se Tom a s klubem 112 jedu letos poprvé jako praktikant u oddílu dobrodruhů. Dříve jsem na tabory jezdil s turistickým oddílem nejprve jako tabornik pote jako praktikant. Moc se na tábor s vama tesim....uzijeme si spoustu legrace, zahrajeme hodně prima her a prozkoumáme zajimava mista. Také se i společne něco naučíme. Takže ahoj v srpnu."

Tereza Havlová

Tereza Havlová

Tereza Havlová


Zaměstnání: Studentka SPgŠ
Záliby: sport, tancování, zpěv, hudba a hlavně dobrá nálada
"Na tábory jezdím už od dětství a letos jedu po druhé s táborem Klub 112 jako praktikantka a už se moc těším až si s dětmi užijeme zase spoustu zábavy!"

Tomáš Sirotek

Tomáš Sirotek

Tomáš Sirotek


Zaměstnání: Student SOŠ Stavební a zahradnická
Záliby: HASIČI, Skateboard, běh, Firesport, Příroda
"Na tábor Klubu 112 jedu letos již po druhé. Poprvé jsem jel jako táborník a letos již jako praktikant. Už se těším jak se s dětmi pořádně vyblbneme. Od roku 2012 jsem u dobrovolných hasičů a tak si myslím, že bych mohl dětem předat nějaké ty základní zkušenosti z požární ochrany. Toto učení určitě pojmeme formou hry a věřím že nás to všechny bude moc bavit."

Zdravotníci tábora

Hana Rejlková

Hana Rejlková

Hana Rejlková
Zdravotnice

Zaměstnání: studentka VŠ
Záliby: turistika, jízda na kole, čtení, příroda
"Na tábor Klubu 112 jedu letos poprvé a jsem moc zvědavá, co všechno na něm zažiju. Děti budou určitě hodné a šikovné, ale kdyby přece jen schytaly nějakou tu odřeninu, náš zdravotnický tým tu bude pro ně. Už se na vás všechny v létě moc těším a věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy!"

Monika Menyjarová

Monika Menyjarová

Monika Menyjarová
Zdravotnice

Zaměstnání: studentka VŠ
Záliby: plavání, lyžování, cestování a cykloturistika
"Na táboře klubu 112 budu pro Vás k dispozici jako zdravotnice pro případ, že byste potřebovali pofoukat bolístka, podat léky, vytáhnout klíšťata a ošetřit drobnější poranění. Nicméně věřím, že se nikomu nic nestane a tábor si společně užijeme. Moc se na Vás těším!"

Další dospěláci ...

Honza Plíva – Plívič

Honza Plíva – Plívič

Honza Plíva – Plívič
Dokumentarista

Zaměstnání: Pracující študák
Záliby: Cestování, počítače, kytara …, víc si povíme na táboře
"Přátelé a kamarádi, říkají mi Honza a letos s Vámi pojedu poprvé jako „selfie-master“, takže si připravte hezké úsměvy, a spoustu dobré nálady ať spolu zvěčníme nezapomenutelné okamžiky, které spolu zažijeme. No, a pokud zrovna nebudu mít v ruce foťák nebo kameru tak to všechno budu střihat a upravovat anebo Vám třeba zahraju něco na kytaru večer u táboráku. Čaute na táboře!"

Personál tábora

Hlavní kuchař

Bc. Jan Borůvka

Honza Borůvka
kuchař

Zaměstnání: fotograf, konzultant + Zdravotník a Instruktor první pomoci
Záliby: dcera, létání, survival, vaření
"V roce 2016 si chci od všeho odpočinout a tak jsem přijal výzvu Lázní Březina do pozice hlavní kuchař :) V kuchyni se otáčím jako Rettigová - jen dávkování jsem musel upravit. Vraž tam masa za tři koruny by asi dneska nikoho neohromilo :) Jídelníček mám připravený a zmáklý. Už se těším jak budeme s Kuldou pro celý tábor vyrábět po nocích domácí vafle k snídani a kde jaké další překvapení :) "

Kuchař

Honza Karger

Honza Karger, alias Mr. Problémo
kuchař

Zaměstnání:
Záliby: Kvízy, hádanky a řešení problémů :)
"Tak se mi to zase povedlo zařídit ... a proto se mohu přidat mezi Tři mušketýry a po boku Kuldy a HB/HK uvařit dohromady 3500 jídel, připravit 1820 snídaní a vydat 3920 svačin :) V kuchyni zkrátka bude veselo a kdyby někomu nechutnalo .. může si jít stěžovat k managementu kuchyně :)"

Kuchař a provozní

Miroslav Dřímal

Miroslav Dřímal, alias Mireček
kuchař a provozní

Zaměstnání: hasič - HZS hl. m. Prahy
Záliby: tvorba stránek, dobrá kniha, reflexní terapie a životní styl
"S tábory Klubu 112 spolupracuji už asi 5 let. Dělám stránky, zlepšuji přihlášky, pracuji s daty. Loni jsem vozil Missku a další návštěvy. Letos jsem byl poprvé ukecaný abych prožil celý tábor a to hned v kuchyni. Dětí se nebojím ... ale být v kuchyni je pro obě strany jistější :) Bude to sranda :) "

Druhý kuchař

Jirka Kulík

Jirka Kulík, alias Kulda
kuchař

Zaměstnání: Student VŠ + Zdravotník a Instruktor první pomoci

Záliby: sport, survival, airsoft a teď už i vaření :)
"Jakožto bývalý vedoucí survivalu jsem po roční pauze přijal survival výzvu nejvyšší :) Taborová kuchyň skýtá mnoho životu nebezpečných nástrah, ale jelikož jídlo je po spánku moje oblíbená činnost, přijímám výzvu s radostí a jsem si zcela jistý že vše dopadne chutně a zdravě."

Míša Marková - pomocná síla

Míša Marková

Míša Marková
chobotnička v kuchyni

Zaměstnání: Student SPGŠ

Záliby: Vareni,peceni, jízda na kole, knížky a hudba
"Letos jedu s táborem klubu 112 poprvé jako pomocná síla do kuchyně. Ráda vařím a pecu, tak doufám, ze všem bude chutnat. Moc se těším,až vas všechny poznám."

Náhradní vedoucí, instruktoři a programové návštěvy

Bc. Jakub Vintera

Bc. Jakub Vintera
Vedoucí oddílu Airsoft

Zaměstnání: ... u firmy ...
Zkušenosti: Bohaté, ty nejbohatší :)
Záliby: běh, cvičení, výcvik, zbraně, taktika a seskoky padákem
"Táborům se věnuji více než 20let a to na různých funkcích ať od táborníka, vedoucího či odborného instruktora ... zejména své bojovníky z oddilu airsoft naučím dovednosti a znalosti, získané díky speciálnim výcvikům a kurzům, které jsem prošel během více než 10 leté služby u různých útvarů Policie ČR. Během 14 dnů budeme predevším hrát airsoft, ale naučíme se základy střelby, taktiky, první pomoci, sebeobrany a dalších dovedností ..."
Chcete do mého oddílu? Do přihlášky napište: Airsoft, střelba, taktika a podobně a nezapomeňte zaškrtnout pole "Chci do oddílu Airsoft".

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ