Vedoucí, praktikanti, zdravotníci dětského tábora 2015

Kdo připravil tábor? Kdo je Hlavní vedoucí kolektivu, vedoucí oddílu nebo kdo s námi jede jako zdravotník? Pro děti i rodiče důležité otázky a odpovědi.
Jako táta to dobře vím a proto vám zde představuji celý náš kolektiv.

Letní dětský tábor 2015 - Krotitelé duchů po Česku

Hlavní vedoucí, pravá a levá ruka

hlavní vedoucí tábora

Bc. Jan Borůvka

Honza Borůvka

Mobil: 775 213 667
E-mail: jan.boruvka @ klub112.cz
Zaměstnání: Marketingový specialista, fotograf
6 let zkušeností jako hlavní vedoucí tábora
Záliby: moje dcera, létání, fotografie, cestování
"Na tábory jezdím už více jak 30 let. Zpravidla se na ně těším :) I dnes, kdy za mé tábory nesu plnou zodpovědnost. Snažím se vytvářet dobré podmínky s ohledem na každý detail bohatého programu, zábavy a kvalitní péče o vaše děti. Můj kolektiv táborových dospěláků má stejné cíle. Společně tak vytváříme 14 dní, na které všichni rádi vzpomínají a znovu se těší na další rok."

Jakub Moravec

Kuba Moravec

Jakub Moravec
pravá ruka hlavase, hlavní uplouder a kronikář :)

Student VŠ
Záliby: Sport, airsoft, cestování
„Na tábory jezdím od dětství a všechny jsem si velmi užil. A právě tábory Klubu 112 jsou ty, na které vzpomínám nejradši. Každý rok připravujeme ještě zajímavější program, ještě propracovanější celotáborovky a vytváříme ještě lepší táborovou atmosféru! Tak ahoj v srpnu :)"

Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá

Bc. Tereza Nejedlá
Levá ruka, programová vedoucí - náhradní zdravotnice

Studentka VŠ
Záliby: práce s dětmi, výtvarné techniky, cestování
„V srpnu 2015 pojedu s Klubem 112 na tábor již počtvrté. Po třech letech u nejmenších si letos trochu odpočinu jako programová vedoucí, aspoň doufám. :) Budu se snažit, aby program probíhal tak jak má, aby byl vždy včas k dispozici všemi tak oblíbený táborový deník, aby zábavy a legrace nikdy nebyl nedostatek a aby si děti na konci prázdnin domů odvážely spoustu krásných vzpomínek a zážitků, díky kterým „přetrpí“ další školní rok a budou se na náš tábor opět těšit!"

Vedoucí oddílů

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček

Jakub Pavlíček - Píšťalka
Vedoucí oddílu Oskaři

Zaměstnání: Organizátor marketingových výzkumů
Záliby: vymýšlení aktvit, práce s dětmi, příroda a sport
"Na tábor Klubu 112 jedu druhým rokem a těším se možná více, než děti :) Těším se na to až vezmeme foťáky a kamery a půjdeme blbnout do přírody … Nový oddíl Oskaři je pro mě velkou výzvou. Děti se domů vrátí jako opravdoví hollywoodští fajnšmekři :)"

David Kubat

David Kubat

David Kubat
Vedoucí oddílu Oskaři

Zaměstnání: Programátor, učitel
Záliby: matematika, foto-video, software, bylinky
„Na tábory jsem jezdil jako dítě, pak jako praktikant a nyní jako vedoucí. Letos poprvé s Klubem 112. :) Těším se na nové lidi a zážitky, kterých bude věřím opravdu mnoho. Tábor je pro mě velká výzva k růstu na kterou se opět velmi těším. Rád se s každým podělím o vše, co vím a umím. Společně se obohatíme a vyrosteme. Užijeme si každičký okamžik. Vše nafotíme, natočíme a nasdílime."

Bc. Jakub Vintera

Bc. Jakub Vintera
Vedoucí oddílu Airsoft


Zaměstnání: ... u firmy ...
Zkušenosti: Bohaté, ty nejbohatší :)
Záliby: běh, cvičení, výcvik, zbraně, taktika a seskoky padákem
"Táborům se věnuji více než 20let a to na různých funkcích ať od táborníka, vedoucího či odborného instruktora ... zejména své bojovníky z oddilu airsoft naučím dovednosti a znalosti, získané díky speciálnim výcvikům a kurzům, které jsem prošel během více než 10 leté služby u různých útvarů Policie ČR. Během 14 dnů budeme predevším hrát airsoft, ale naučíme se základy střelby, taktiky, první pomoci, sebeobrany a dalších dovedností ..."

Markéta Mikanová

Bc. Markéta Mikanová

Bc. Markéta Mikanová - Máma
Vedoucí oddílu Nej holky

Zaměstnání: studentka VŠ
Záliby: sport, tanec, příroda, hry
"Na tábory jsem až do 17 let jezdila jako dítě a vždycky jsem si to moc užila. V pozici vedoucí jedu už podruhé a nadšení mi stále nechybí. Můžete se mnou zažít základy různých druhů moderních i klasických tanců a her. Samozřejmě i nápady a přání Nej holek jsou vítány!"

Jan Havelka

Honza Havelka

Honza Havelka - Prcek
Vedoucí oddílu Malý sport


Zaměstnání: inovativní hygiena, areák
Záliby: kolo, voda, kopec, cestování, dobří lidé, a ideálně vše dohromady
"Tábor každého, ať už chce nebo nechce, vytrhne ze všedního dne, a proto na něj zase jedu. :)"

Natálie Dubanevičová

Natálie Dubanevičová

Natálie Dubanevičová


Zaměstnání: student
Záliby: hudba, příroda, knížky
"Celý život mě provází radost z uměleckého sebevyjádření a na tomto táboře chci docílit toho, aby i děti tuhle radost pocítily. Těším se, až jim ukážu cesty, jak obyčejné i neobyčejné věci kreativně využít a objevit inspiraci i v tom nejmenším."

Tereza Bartůňková

Tereza Bartůňková

Tereza Bartůňková


Zaměstnání: studentka, průvodkyně
Záliby: zvířata, sport, turistika, hudba
"Na tábory jezdím mnoho let a mám zkušenosti i jako oddílák. Na Klub 112 se moc těším a o to víc na svůj oddíl Velký sport. Doufám, že si 14 dní užijeme ve zdraví, zasportujeme si a naučíme se něco nového. "

Praktikanti

Tomáš Nejedlý

Tomáš Nejedlý

Tomáš Nejedlý - slyší na Pepu :)
praktikant

Zaměstnání: student
Zkušenosti: nejsou marné :)
Záliby: příroda, cestování, výtvarné techniky, hudba (nejen táborové písničky)
"Už od 10 let jezdím na tábory. Čím jsem byl starší, tím víc jsem se chtěl stát vedoucím. Bylo to takové mé malé přání, které se mi nakonec splnilo. A navíc mě začalo i bavit. Letos jedu potřetí jako praktikant a podruhé do Klubu 112. Věřím, že si děti na táboře najdou spoustu nových kamarádů, a že spolu zažijeme hodně zábavy."

Jan Kopp

Jan Kopp

Jan Kopp - Čahoun
Praktikant

Zaměstnání: Student
Záliby: příroda, hry, skauting
"Na tábor jezdím každý rok a letos jsem si znovu vybral Klub 112, abych získal ndalší zkušenosti a viděl tábor zase trochu jinak. Moc se těším a se svou oddílovou vedoucí máme připraveno pro děti mnoho her a zábavy."

Michal Hladký

Michal Hladký

Michal Hladký


Zaměstnání: Student
Záliby: Myslivost, cyklistika, hry
"Na tábory jezdím už od 10ti let a vždy se mi to velice líbilo. Jako malý jsem se velice bavil, ale asi jako každý táborník i já jsem chtěl být vedoucí. A konečně je to tady - takže se velice těším, že s dětmi zažijeme spoustu zábavy a že si odvezou super náladu a vzpomínky."

Tereza Havlová

Tereza Havlová

Tereza Havlová


Zaměstnání: Studentka
Zkušenosti:
Záliby: kreslení, zpívání, tanec, hudba, zvířata, příroda, kamarádi a dobrá nálada
"Na tábory jezdím od 6ti let a každým rokem mě to baví čím dál tím více. Letos jedu poprvé jako praktikantka do Klubu 112. Jelikož mám moc ráda děti, tak věřím, že si tábor všichni užijeme!!!"

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry

Tomáš Trafina - Carry


Zaměstnání: VŠ student, vývojář
Záliby: airsoft, military, hudba, příroda
"Na tábor klubu 112 jedu poprvé, avšak s tábory mám dobrou zkušenost z dřívějška. Mám bohatou airsoftovou zkušenost s mnoha taktikami a typy boje a tu se na vás budu snažit přenést. Budu pro vás ten hodnější taťka :) Těším se na vás a na vaše boje. Out! "

Zdravotníci tábora

Šárka Slámová

Šárka Slámová

Šárka Slámová


Zaměstnání: VS student
Záliby: knihy, film, sport a cestovani
"Jako dítě i neklidný adolescent jsem jezdívala pravidelně na dětské tábory různého zaměření - odnesla jsem si spoustu zážitků a dovedností - především obratnost. Teď jako zdravotník, doufám, budu nápomocná v rozvoji i dalších dětí, jejich berlička, ten, kdo pofouká odřené koleno. "

Miloslava Ďuráčová

Miloslava Ďuráčová


Zaměstnání: student PGS., zaměstnanec Fakulty
Záliby: moje práce, horolezení, indoor lezení, MTB, cestování
"Na různě zaměřené tábory jezdím od raného mládí. Jelikož však spadám už nějakou dobu do kategorie "dospělák", jsou to teď hlavně lezecky-sportovně zaměřené tábory v okolí východních Čech. Začátky jako praktikant a pravá ruka hlavního vedoucího v kombinaci se zdravotnicky zaměřeným vzděláním mě dovedly na myšlenku, stát se součástí výborně vybaveného zdravotnického zázemí táboru 112. Letos je to tedy moje premiéra. Věřím, že náš tábor proběhne v poklidném duchu. Dvacet čtyři hodin denně však budu ve střehu - připravená včas ošetřit všechna možná zranění, odřeniny popřípadě budu jedno velké ucho v případě jakýchkoli neduh různého původu a charakteru. Budu se těšit v srpnu na viděnou. :-) "

Personál tábora

Jan Karger

Jan Karger

Honza Karger - Mr. Problémo :)
Hlavní kuchař :)

Zaměstnání: Kuchař a řidič
Zkušenosti: Bohaté, letité, dostačující
Záliby: Vařeni, kytara, zábava
"Na tábor do kuchyně jedu už po několikáté. Těším se, jak budu zase do půlnoci dělat domácí bábovky, péct domácí chleba, připravovat luxusní základ svíčkové a hlavas na mě bude ječet "hlavně bez éček" :) Zase si to užijeme :)

Kuba Říšský

Jakub Říšský

Kuba Říšský - Říman
Druhý kuchař a provozní
Zaměstnání: produkční
Zkušenosti: Nadmíru bohaté
Záliby: rozhlas a divadlo, hra na saxofon
"Tábor Klubu 112 jsem vynechal z pracovních důvodů jen jednou a docela dost mě to mrzelo. Začal jsem jako levá ruka hlavase a končím jako pravá ruka našeho kuchaře. Je tam sice více práce a dřiny, ale taky je lépe poznat, když se dílo podaří. Tahle práce zkrátka lépe dojde k ocenění než být šedou eminencí a stínovým hráčem :)"

Zuzka Válová

Zuzka Válová

Zuzka Válová
Pomocnice v kuchyni
Zaměstnání: studentka
Záliby: cestování, turistika, voda, příroda, hudba, hry, čas strávený s dětmi
"Vzpomínám si, jak jsem jako dítě vždycky měla na táboře hlad jako vlk, a jak bylo skvělé se po táborových aktivitách pořádně najíst. Moc se proto těším, až uvidím spokojené dětské tváře :)"

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ